Web zprávy

Místo dokumentu o Gottovi byl zveřejněn klip

Slavnou skladbu Karla Svobody nazpíval Gott u příležitosti svých osmdesátin jako svou vůbec poslední nahrávku v létě 2019 se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Jana Kučery.

„Protože premiéra i distribuce filmu musejí být kvůli novým epidemiologickým opatřením odloženy na neurčito, rozhodla jsem se potěšit manželovy fanoušky v České republice i na Slovensku a zveřejnit nový videoklip s titulní písní k filmu Karel. Zpíval ji s vědomím, že jde o píseň pro vznikající film,“ řekla Ivana Gottová.

Videoklip v režii Jakuba Sommera zároveň odhaluje některé záběry, které museli tvůrci s těžkým srdcem vyřadit a které se do výsledné podoby filmu nakonec nevešly.

„Bylo nám líto, že se záběry z natáčení se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu v dokumentu nakonec spolu s mnoha dalšími scénami nepoužily. Jsem proto ráda, že alespoň některé z nich byly režisérem Jakubem Sommerem a střihačkou Šárkou Sklenářovou velmi trefně zakomponovány do tohoto klipu. Jsem vděčná, že manželovým příznivcům můžeme snad alespoň trochu pozvednout náladu v tak nejisté době právě videoklipem k úvodní písni Jdi za štěstím. Pevně věřím, že brzy bude zase dobře, proto přijměte tento dárek od nás i Karla jako naději na lepší časy,“ dodala Gottová.

Společně s filmem Karel plánoval Supraphon vydat soundtrack, jehož součástí je i nová nahrávka písně Jdi za štěstím. Vydání se ale odsouvá s premiérou filmu.

Také přečtěte

Hříšníka Hniličku nahradí ve Sněmovně bývalý místostarosta Rakovníka Miroslav Samaš

Novým poslancem za hnutí ANO bude bývalý místostarosta Rakovníka Miroslav Samaš. Deníku Právo řekl, že …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *