Web zprávy

Mlčení jehňátek: Dům ze slavného hororu na prodej za 7 milionů!

Dům o čtyřech ložnicích a mnoha dalších místnostech, který si zahrál v Mlčení jehňátek, je na prodej. Exteriér i interiér se od doby natáčení hororové klasiky z roku 1991 příliš nezměnil, ačkoli v něm od té doby vždy někdo bydlel. Ve filmu dům patřil sériovému vrahu Buffalo Billovi, kterého přišla zatknout agentka Clarice Starlingová, ztělesněná herečkou Jodie Fosterovou.

Stavba se nachází ve Fayette County v americké Pennsylvánii a filmaři slavného hororu v něm při natáčení strávili tři dny. Odehrávají se v něm finální scény, při nichž před kamerou předvedla svůj herecký talent tehdy 29letá Jodie Fosterová.

Dům postavený v archtektonickém stylu královny Anny se nyní objevil na trhu s nemovitostmi za cenu blížící se v přepočtu 7 milionům korun. Nachází se v těsné blízkosti železniční trati, která je běžně v provozu. K domu naleží i pozemek o rozloze 6 800 m².

Tragédie den před svatbou: Policista Marek zavraždil svou snoubenku po hádce o koláčky

Ve vstupní hale domu se v dobrém stavu zachovalo mnoho původních prvků včetně podlah z masivního dřeva. Jídelna, v níž se postava Jodie Fosterové postavila vrahovi na odpor, má také stále tentýž šmrnc starých časů jako ve filmu, napsal New York Post.

Realitní makléřky, které se snaží nemovitost udat, navštívily i sklepní prostory. Jak dámy říkají na videu, které kvůli prodeji zhotovily, jsou podzemní prostory, „docela strašidelné“. 

Dům je i jinak součástí historie. V samostatně stojícím objektu garáže, který je v současnosti upravený jako pracovna, totiž původně sídlil starý poštovní úřad. Na pozemku se také nachází krásný starý stylový železniční vagon. Hned vedle pak ovšem také pořádný kopaný bazén.  

Naposledy se dům prodával v roce 2016. Tehdy ochránci zvířat z organizace PETA nabízeli, že ho koupí a promění v „muzeum empatie“, jehož návštěvníci by uvnitř nosili kožešiny týraných zvířat. 

Žena si dala na pláži šlofíka: Ve spánku ji přejel nakladač těžký 22 tun!Také přečtěte

Loni do půlky prosince zemřelo v Česku o 14 procent více lidí než obvykle

Zahraniční pracovníci, kteří do Německa dojíždějí za prací, se musí pravidelně testovat na koronavirus. Ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *