Web zprávy

Myjava: Emu zabila zřícená zastávka, zvrat ve vyšetřování!

Tragicky v únoru zemřela malá Ema. Čtyřletá holčička se svou rodinou šla kolem staré zastávky ve slovenském městě Myjava. Ten den foukal silný vítr a zastávku převrátil. Těžká železná konstrukce spadla na malou holčičku a jejího dvouletého bratra Martina. Ema nepřežila, Martin skončil s těžkými zraněními v nemocnici. Vyšetřování se táhlo osm měsíců a nyní bylo přerušeno! Nikdo ze zaměstnanců úřadu prý za nešťastnou událost nemůže.

V únoru procházela pětičlenná rodina kolem zastávky ve městě Myjava. Ten den bylo zrovna nehostinné počasí, foukal silný vítr a způsobil, že se stará železná zastávka převrátila! Bylo to ve chvíli, kdy se vedle ní nacházela čtyřletá holčička Ema a její dvouletý bratr Martin. Sourozenci zůstali pod těžkou zastávkou uvězněni.

Zuzanu prý ubodal její syn (19): Sousedi popsali, co předcházelo brutální vraždě!

Přesto, že se to stalo jen pár metrů od nemocnice v Myjavě, Emě již nebylo pomoci. Malý Martin skončil s těžkými zraněními péči lékařů. Je už doma u svých rodičů. Po tragédii se začalo vyšetřovat, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Vyšetřování se podle informací slovenského deníku Nový Čas táhlo osm měsíců a nyní bylo pozastaveno.

Zuzana (†48) byla ubodána k smrti: Podezřelým z brutální vraždy je její syn (19)!

„Vyšetřovatel trestní stíhání přerušil, protože se doposud nepodařilo zjistit skutečnosti opravňující vykonat trestní stíhání proti určité osobě,“ uvedla policejní mluvčí Danka Adámiková. „To, co se stalo, bylo způsobené věkem, časem, nemyslím si, že bychom měli za to někoho stíhat, anebo vyvozovat zodpovědnost,“ uvedl myjavský primátor Pavol Halabrín.Také přečtěte

Ozbrojenci se ve čtvrtek možná pokusí zaútočit na Kapitol, varuje policie

Hrozba podle amerických médií zřejmě souvisí s krajně pravicovou spikleneckou teorií, podle níž se má …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště