Web zprávy

Mynářová bude mít pořad v Českém rozhlase. Zvát si bude slavné dvojice


Alexandra Mynářová a Vratislav Mynář (3. ledna 2018)


| foto: Profimedia.cz

Zástupci Českého rozhlasu nechtěli záležitost komentovat. Jeho mluvčí Jiří Hošna řekl, že v současné době se připravuje více pořadů a o jejich nasazení se bude diskutovat.

Deník N napsal, že by Mynářová měla mít pořad, ve kterém budou vystupovat slavné dvojice. Několik dílů už podle serveru vzniklo, jedním z hostů byl moderátor Českého rozhlasu Aleš Cibulka.

„Můžu potvrdit, že jako host jsem tam byl. Domluvili jsme se ale, že zatím nic víc říkat nebudeme,“ řekl pro podcast Studio N Cibulka. Dodal, že je rád, že se Mynářová opět vrací na scénu Českého rozhlasu. Fakt, že je Mynářová manželkou hradního kancléře mu nevadí. „Já jsem byl hostem u kolegyně moderátorky Českého rozhlasu, ne u manželky hradního kancléře. Tohle já vůbec neřeším,“ řekl známý moderátor.

Mynářová v minulosti působila ještě pod dívčím jménem Nosková jako moderátorka v České televizi. Kvůli vztahu s blízkým spolupracovníkem prezidenta Miloše Zemana Vratislavem Mynářem musela opustit moderování zpráv, později kvůli rizikovému těhotenství odešla na mateřskou dovolenou.

Později působila v TV Barrandov, kde moderovala publicistický pořad Vlivní, později se podílela na prvních dílech rozhovorů se Zemanem, které byly také vysílány na TV Barrandov. Nyní vystupuje ve videích, které Kancelář prezidenta republiky publikuje na YouTube.

Také přečtěte

LÁSKA POD LUPOU: O Elišku jsem se bál u porodu, říká Václav Noid Bárta

NEODOLATELNÝ DETAIL NA PRVNÍ POHLEDVáclav: Ten mi padl do oka hned před osmi lety, Eliška má …

One comment

  1. Zlatokopka v ČR. Další rána pro Český rozhlas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *