Web zprávy

Na Izrael bez kapitána Dočkala, kvůli koronaviru chybí i Hložek. V Česku je připravený záložní tým | iROZHLAS


České fotbalové reprezentaci bude kvůli výskytu koronaviru v týmu ve večerním zápase Ligy národů v Izraeli chybět kapitán Bořek Dočkal. Trenér Jaroslav Šilhavý bude postrádat i útočníka Adama Hložka, záložníka Antonína Baráka, obránce Filipa Nováka a gólmana Filipa Nguyena. Nominaci na utkání zveřejnila Fotbalová asociace ČR s tím, že v Česku je připravený záložní tým složený z hráčů domácí ligy.Praha

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
ZavřítPřipravujeme podrobnosti.

Reprezentaci bude v Izraeli chybět pět hráčů z třiadvacetičlenné nominace. Tři z nich po testech v Larnace, kde se tým chystal po středečním přípravném utkání s domácím Kyprem, vyřadil covid-19, jeden měl neprůkazný výsledek a další neodcestoval do Haify z kapacitních důvodů.

Devět hráčů totiž vyrazilo do Izraele menším letadlem až v neděli ráno poté, co v sobotu kvůli nejasnému výsledku pátečních testů museli podstoupit na Kypru kontrolní odběry. V Haifě se připojí k druhé devítce, celkem bude mít Šilhavý k dispozici 18 fotbalistů.

Mezitím se v Česku zformoval záložní tým, který by byl v případě potřeby schopen odehrát další utkání Ligy národů ve Skotsku. Už první zápas s ostrovním soupeřem přitom musel v Olomouci odehrát pod vedením Davida Holoubka tým složený z náhradníků.

ČTK

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
Zavřít

Také přečtěte

Agresivní řidič sněžného skútru zbil strážce v Krkonoších pěstmi

Incident se stal v pátek v okolí Strážného na Trutnovsku. „Policie skutek kvalifikovala jako násilí …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *