Web zprávy

Na policejní stanici se objevila rakev plná hnoje

Rakev se před stanicí objevila po středečních protestech. „Demonstranti nechali před stanicí rakev s něčím, o čem se domníváme, že je kravský hnůj,” uvedlo policejní oddělení na svém twitterovém účtu. Přesné složení ale neupřesnila.

K incidentu došlo během nočních protestů, kdy zhruba 150 lidí demonstrovalo v centru města. Jeden člověk byl zraněn a byla nutná jeho hospitalizace. K podivnému činu se doposud nikdo nepřihlásil.

Podle policejního ředitele Davida Zacka je rakev plná hnoje jedním z ohavných činů, kterým tamní policie musí v poslední době čelit. V minulosti už se například před domy policistů objevily náhrobní kameny.

Breonna Taylorová byla zastřelena 13. března ve svém domě poté, co do něj bez předchozí výzvy vrazila trojice bělošských policistů. Ti měli podezření, že se v domě vyrábějí drogy. Střelbu údajně opětovali poté, co po nich vypálil Taylořin přítel Kenneth Walker.

Ten se podle svého právníka pouze bránil, protože se domníval, že do domu vstoupil někdo nelegálně. Walker čelil obvinění z pokusu o vraždu policisty, kvůli koronaviru byl ale z vazby propuštěn a v květnu byla obvinění proti němu stažena.

Také přečtěte

Test Toyoty Yaris Hybrid: Evropské auto roku jezdí milionově, stojí půl

Když jsem těsně před Vánoci přebíral na test hybridního yarise, měl jsem z něj trochu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště