Web zprávy

Na služebnu v Los Angeles vtrhl muž v sombreru, zmlátil policistu a utekl mu s pistolí

Z Mexičanova běsnění na losangeleské policejní stanici z 26. září vznikl kamerový záznam, jehož sestřih ve čtvrtek zveřejnila agentura AP. Obsahuje i záběry z kamery umístěné na uniformě napadeného policisty. Ten při útoku utržil krvavá zranění.

Obětí útoku na služebnu v San Pendru na předměstí Los Angeles se stal policejní veterán Anthony Freeman, který je u policie přes 30 let. Na záznamu je slyšet jak po předem prohraném pěstním souboji a následném výprasku na zemi volá o pomoc. „Volejte záchranku, začínám omdlévat,“ křičí s tím, že mu pachatel vzal zbraň.

Krátce poté, co Guzman ze stanice uprchl, se za ním vydala policistka. Útočník po ní ale začal střílet, nasedl do auta a ujížděl. Strážcům zákona už pak netrvalo dlouho, aby muže dohonili a zadrželi.

Čelit bude obvinění z neuposlechnutí výzvy a následného pokusu o vraždu policisty, útoku poloautomatickou zbraní, ozbrojené loupeže a bránění se při zatčení. O motivu útoku se agentura AP nezmiňuje. Uvedla pouze, že vyjádření obhájce není k dispozici.

Také přečtěte

LÁSKA POD LUPOU: O Elišku jsem se bál u porodu, říká Václav Noid Bárta

NEODOLATELNÝ DETAIL NA PRVNÍ POHLEDVáclav: Ten mi padl do oka hned před osmi lety, Eliška má …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *