Web zprávy

Naomi Campbell a další hollywoodské tváře: Nahota pro dobrou věc!

Zvučná jména, jako Naomi Campbellová (50), navíc v současnosti čeká druhé dítě), Tiffany Haddishová (40), Mark Ruffalo (52), Chelsea Handlerová (45) Sarah Silvermanová (49), se zapojila do kampaně organizace NakedBallots, jež se soustředí na jeden z velkých problémů při zasílání volebních lístků přes poštu. Pokud se totiž nedodrží určitá pravidla, stanou se z nich „nahé lístky“ a tudíž neplatné, přestože volič vyplnil všechny kolonky správně.

Dcera Kate Moss Lily jde v matčiných stopách

Video:Dáda marně čekala na Felixe. On své rozhodnutí změnil! A Blanarovičová okradena u lékaře!


Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích Bára Horáková, Lukáš Červený

Vše je o detailech a na ty se v krátkém dvouminutovém videu snaží jmenované hvězdy upozornit vlastní nahotou. Někteří ostýchaví předvedli pouze ramena, což bylo překvapením třeba u topmodelky Naomi Campbellové nebo komičky Amy Schumerové (39). Komičky Handlerová a Silvermanová na to ovšem šly zostra a ukázaly hrudník zakrytý dlaněmi – a na konci videa se jedna z nich odhalila úplně.

Líbačka Jessicy Alvesové v Miláně

V kampani se na pár vteřin mihl i oblíbený herec Sacha Baron Cohen (48) v převleku slavného Borata, jemuž brzy vychází pokračování veleúspěšného snímku z roku 2006.

Video: Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích


Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích Bára Horáková, Lukáš Červený

Poslední rozloučení s Limonádníkem Karlem Fialou

Další záběry z filmu Karel

Petr Čtvrtníček natočil kolegům vzkazTaké přečtěte

Covidová turistika: Utekli jsme z měst do přírody

Vratislav Chvátal kromě toho, že od roku 2014 působí jako předseda Klubu českých turistů, pracuje …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *