Web zprávy

Nehoda u Mníšku: Při srážce dvou aut zemřela mladistvá spolujezdkyně

V sobotu večer se na Liberecku srazila dvě osobní auta. Nehoda skončila tragicky, nepřežila ji mladá dívka, která cestovala na místě spolujezdce. Při střetu utrpěla tak vážná zranění, že jí nebylo pomoci. Zraněná byla také spolujezdkyně z druhého vozu.

Při srážce dvou osobních aut u Mníšku na Liberecku zemřela v sobotu večer mladá spolujezdkyně. Nehoda se stala na silnici číslo 13, komunikace byla po dobu vyšetřování nehody v obou směrech uzavřena. Nehodu vyšetřují liberečtí policisté, uvedla dnes v tiskové zprávě policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

Miss Daniela prý srazila mladou studentku (†18): Lidé se bojí o spravedlivý proces!

„Řidič vozidla Škoda Octavia jel ve směru od Liberce na Frýdlant, když při projíždění pravotočivé zatáčky dostal zřejmě na mokré vozovce smyk a přejel do protisměru. Zde se pravou boční částí vozidla střetl s protijedoucím vozidlem BMW,“ řekla mluvčí. Při nehodě utrpěla velmi vážná zranění mladistvá spolujezdkyně na předním sedadle škodovky. Přes okamžitou pomoc záchranářů jim na místě podlehla. „S blíže nespecifikovaným zraněním byla převezena na ošetření do Krajské nemocnice Liberec i spolujezdkyně z vozidla BMW,“ doplnila Šrýtrová.

Policisté udělali u obou řidičů orientační dechové zkoušky na alkohol i na přítomnost jiných návykových látek, které byly podle mluvčí v obou případech negativní. K objasnění příčin nehody byl přizván soudní znalec z oboru dopravy. Dále se uskuteční soudní pitva, která blíže objasní příčinu úmrtí dívky, dodala Šrýtrová.

Na Kladensku hořel kamion s auty: Škody jdou do milionůTaké přečtěte

Brífink ministra Hamáčka po jednání krizového štábu

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se po jednání krizového štábu vyjádří k aktuální epidemiologické situaci. Brífink …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *