Web zprávy

Nehoda u Prusinovic: Auto našli na střeše, mladý řidič zemřel

„Policisté krátce před pátou hodinou ranní přijali oznámení o havárii vozidla nedaleko Prusinovic,“ informoval v úterý zlínský policejní mluvčí Petr Jaroš. Jak uvedl, informoval je člověk, který na silnici narazil na havarovanou škodovku obrácenou na střechu.

Na místo ihned vyrazila policie a také hasiči a záchranáři. „Na místo vyjely všechny složky IZS. Hasiči ze stanic Bystřice pod Hostýnem a Holešov po příjezdu na místo zjistili, že se jedná o havárii osobního vozidla, ve kterém po nehodě zůstal zaklíněný řidič. Pomocí pneumatických vaků a hydraulického zařízení vyprostili hasiči řidiče z vozu ven,“ uvedla na stránkách HZS Zlínského kraje mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Peklo s třemi mrtvými na D1: Slzy se mi draly do očí, říká Michal z odtahovky

Bohužel mladému muži už nebylo pomoci. „Mladý muž však utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě nehody podlehl,“ sdělila Javoříková. Hasiči tedy alespoň zajistili protipožární opatření a odpojili autobaterii. „Jakmile to situace dovolila, převrátili hasiči vozidlo zpět na kola. Nakonec pomohli s naložením vraku na odtahový vůz a uklidili vozovku od střepů a úlomků,“ doplnila mluvčí.

„Uvnitř vozu bylo následně nalezeno tělo osmadvacetiletého muže. Bližší okolnosti a především přesná příčina tragické dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření kroměřížských dopravních policistů,“ sdělil Jaroš s tím, že komunikace byla po dobu vyšetřování a odstranění vraku zcela uzavřena. 

Obrovská tragédie: Vlak na Klatovsku srazil a usmrtil děvčátko (†9)

 Také přečtěte

Norsko zavírá hranice – Novinky.cz

„Od půlnoci ze čtvrtka na pátek Norsko zavede nejpřísnější pravidla vstupu na své území od …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *