Web zprávy

Nehoda výtahu: Lektorku francouštiny výtah rozdrtil

Carrie O’Connorová (†38), lektorka na Bostonské univerzitě, zemřela při tragické nehodě. V pondělí si údajně do svého krásného nového bytu v domě z 20. let stěhovala nábytek. Během stěhování postele ji však rozdrtil výtah.

Podle policejní zprávy měla být žena zaklíněna mezi dveřmi výtahu, který se utrhl a lektorku francouštiny rozdrtil. Na místě byla prohlášena za mrtvou. Kamarád, který jí pomáhal se stěhováním ji navíc jenom chvilku před hroznou smrtí varoval. „Buď opatrná, protože je to starý výtah,“ řekl ji prý muž, který se po celém incidentu zhroutil. 

Luxusní BMW

Sousedka Leanne Scorzoniová popsala pro Boston Globe, že slyšela naprosto vše. „Slyšela jsem muže říkat: ,Ach, nemyslím si, že se to tam vejde.‘ pak řekl, že to ještě zkusí a potom už jsem slyšela jen šílený křik,“ popsala celou hrozivou událost Leanne. Řekla, že osobně zesnulou neznala, protože se nastěhovala teprve nedávno.

Jiná obyvatelka domu zase prozradila, že ubohý kamarád oběti po nehodě jen hystericky křičel „je mrtvá, je mrtvá,“ „Vyběhli jsme do chodby a viděli jsme džentlmena, který je v panice gestikuluje a křičí, že je mrtvá,“ sdělila. Podle kamaráda, který byl u nehody zřejmě matrace a rám způsobili přetížení. Celý případ vyšetřuje policie.

Vsetínská nemocnice ho nechala čekat v bolestech na operaci: Mladík zemřel na otravu krveTaké přečtěte

Test Toyoty Yaris Hybrid: Evropské auto roku jezdí milionově, stojí půl

Když jsem těsně před Vánoci přebíral na test hybridního yarise, měl jsem z něj trochu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště