Web zprávy

Nela Boudová: Otužovačka ve Vltavě a absence plavek!

Začít, když je ještě teplo, není zase takové umění. To pravé odhodlání se pozná teprve, až když se podmínky z prázdninové koupačky změní na otužovačku pro skutečné nadšence. I když ani konec září není letos nijak chladným měsícem, počasím láká spíš na procházky přírodou, než na to vyrazit k vodě s ručníkem. Ne ale pro ty, kteří se zavázali pravidelně se otužovat. „Otužujeme se stále dál. Vltava zatím teplá, tak si zatím zlepšuju kondičku,“ pochlubila se Nela Boudová svým sledujícím na instagramu.

Další odvážné foto Nely Boudové (52): Vytasila přednosti a nestačila se divit!

A jako důkaz přidala fotku bez nenalíčené tváře, s mokrými vlasy a tělem zahaleným jen do velké modré osušky. „Uvidíme co za měsíc,“ dodala herečka, aby bylo jasné, že to nebyla ojedinělá akce, ale hodlá pokračovat i v ročních obdobích, kdy teploty klesají k nule, či dokonce pod ni. Kromě posílení a zlepšení vlastní imunity se Nela Boudová snaží motivovat i další. „Chystám se otužovat už nějakou dobu, ale nějak se k tomu nemůžu dostat, takže vás obdivuji,“ vyznala se ze svých pocitů jedna z hereččiných sledujících. „Jde o to poprvé a mít to s kým sdílet. Teď je ideální čas začít. Tak šup,“ podpořila svou fanynku otužující se Nela Boudová, jejímž hlasem skrze televizní obrazovky už dlouhé roky promlouvá hollywoodská hvězda Julia Robertsová (52).

VIDEO: Nela Boudová v karanténě přišla o všechnu práci! Radost jí dělá adoptivní dcera (10)


Nela Boudová v karanténě přišla o všechnu práci! Radost jí dělá adoptivní dcera (10) Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Nela Boudová a Sandra Pogodová propadly otužování.

Mužští fanoušci zase ocenili absenci plavek a přítomnost pouhého ručníku na hereččině těle. „Moc ručníku,“ napsal jeden nenasyta. „Hezká vodnice,“ přidal názor další z pánů a Nele Boudové tak zalichotil ne úplně tradičním způsobem. Sama herečka pak nezapomněla na svou kolegyni, která ji k novému koníčku přivedla. „Díky Sandro Pogodová za většinovou spoluúčast a vzájemnou podporu,“ poděkovala Nela Boudová energické zrzce a vzkaz pak ještě doplnila emotikonem srdíčka. Teď je jen otázka, jestli to herečce skutečně vydrží. Vzhledem k tomu, že se k otužování zavázala i na sociálních sítích, bude poměrně snadné si její výdrž zkontrolovat.

VIDEO: Nela Boudová vesele o úletu s »vagirouškou«: Pozvání na rande i na hotel od boháče! 

 


Nela Boudová vesele o úletu s »vagirouškou«: Pozvání na rande i na hotel od boháče! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Monika Absolonová se pochlubila koupí chalupy. Nákladná rekonstrukce ji ale nemine.

Markéta Konvičková s dcerou Amálkou

Gottův bubeník Jan Žižka vydal své vzpomínky knižně.Také přečtěte

Jihoafrická mutace v ČR: Smrtelnější a odolnější? Virolog Černý popsal zjištění

Epidemiologická situace v České republice je nadále vážná. Aktuálně je u nás více jak 131 …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště