Web zprávy

Němečtí ovčáci napadli chlapce: Roztrhali mu genitálie a anál

Daily Mail uvedl, že se chlapec nepozorovaně vyplížil ven z oslavy, zatímco jeho rodiče seděli u stolu a popíjeli s hosty. Dva hlídací psi – němečtí ovčáci hocha zahlídli a podařilo se jim dostat ze svého výběhu. Na chlapce zaútočili s neuvěřitelnou zuřivostí. Jakoby šlo o divoká zvířata.

Dítě leželo v tratolišti krve

Když si rodiče všimnuli, že je dítě pryč, vydali se ho hledat. Našli ho ležet na dvorku zmrzačené v tratolišti krve. Vlčáci ho ještě stále trhali na kusy. „Chlapec byl nalezen v bezvědomí, jak leží v kaluži krve. Psi ho stále trhali,“ uvedla charitativní dobrovolnice Aleksandra Timošenková.

Matka měla sex s pitbulem a pak oběsila své dvě děti (†4 a †8): Hrozí jí trest smrti!

Zranění, která dítě utrpělo, jsou devastující. Vlčáci mu roztrhali penis, varlata, anální otvor a k tomu ještě rozkousali stehenní tepnu. Je proto zázrakem, že chlapec ještě žije. Podle všeho se psi dostali ze svého výběhu proto, že ho otec Jegora špatně zavřel, což si bude vyčítat do konce života.

Operovali ho 5 hodin

Vzhledem k chlapcovým zraněním byl chlapec transportován do dětské nemocnice v Dnipru vojenskou helikoptérou. Lékaři o jeho život bojovali celých pět hodin během extrémně náročné operace. Museli mu obnovit krevní řečiště, sešít močový měchýř a několik střev.

Medvěd zaútočil na mladou dívku: Urval Soně (†14) téměř celou hlavu

Odstranili také odumřelou tkáň, kterou psi rozžvýkali. Nyní se doktoři snaží, aby Jegorovi zachránili levou nohu. Hrozí mu totiž riziko amputace. Ředitelka nemocnice Natalia Demnjeva prohlásila: „Chlapec utrpěl extrémně vážná a ošklivá zranění.“ Lékaři uvedli, že je Jegor v kritickém stavu.

Šance chlapce na přežití jsou nejasné

Nechtějí ale spekulovat, jaké jsou jeho šance na přežití. „Chlapcovi rodiče jsou vyslýcháni. Na místě činu jsou prováděni forenzní práce,“ uvedla policejní mluvčí Aleksandra Gavrilková. Rodičům hrozí, že budou obviněni ze zanedbání péče. Pokud by byli z činu odsouzeni, hrozí jim až tříleté vězení.

Nelegální zápasy se zvrhly: Kohout podřízl návštěvníka (†55)!Také přečtěte

Nález za miliony. Žena narazila na pláži na vzácné velrybí zvratky

Vzácný objev našla Siripon Niamrinová 23. února, když se procházela na pláži po bouřce. Kus …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště