Web zprávy

Neo-soulová princezna Fatima, Tonya Graves i progresivní funk

Experimentálnější R&B přiváží švédská zpěvačka Fatima, která spolupracuje třeba s Larrym Heardem nebo Knxwledge (producent Andersona Paaka). S debutovým albem Yellow Memories vzbudila pozornost i za oceánem, když proniklo v žebříčku TOP 20 R&B časopisu Rolling Stone na desátou pozici.

Funk, blues a jazz nabídne domácí Tonya Graves & The Band. Vikojellen je zase progresivní funková formace kolem bubeníka Adama Kollera, baskytaristy Jana Urbance a perkusisty Víta Halšky.

Marta Kloučková Quintet nabídne vedle své multižánrové leaderky, zpěvačky, textařky a skladatelky elitní muzikantskou sestavu v čele s Vítem Křišťanem u kláves, kontrabasistou Janem Fečem a bubeníkem Markem Urbánkem. Program, kterým provede Oto Klempíř, bude živě přenášet stanice Český rozhlas Vltava a bude streamován na Facebooku – www.facebook.com/mladiladijazz.

Vstupné na Open air je zdarma po předchozí rezervaci na https://goout.net/cs/listky/mladi-ladi-jazz-open-air/ivhh/. Na stejném odkazu mohou fanoušci podpořit Mladí ladí jazz dobrovolnou částkou.

Také přečtěte

Česko si udrželo hodnocení úvěrové spolehlivosti AA-, uvedla agentura Fitch. Výhled ratingu je stabilní | iROZHLAS

Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings opět potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti České republiky na stupni AA-. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *