Web zprávy

Neskutečná drzost: Samolibý řidič rozryl offroadem nový trávník pod Petrovem v Brně!

Čekat v koloně totiž pro něj bylo pod jeho úroveň. „S terénním vozem se tak chtěl otočit do protisměru, jenomže v cestě mu stál čerstvě zrekonstruovaný tramvajový pás s travnatou plochou. Na něm pak navíc s offroadem zapadl. Vyjet se mu povedlo až po několika pokusech. Z místa navíc ihned ujel,“ řekl policista Petr Vala.


Řidič terénního auta v Brně zničil po pouhém dnu travnatý pás mezi kolejemi Policie ČR

Půlmetrové lavory

Na situaci strážníky upozornil na lince 156 jeden ze svědků. Hlídka městské policie byla přímo na místě už pět minut po incidentu, což zásadně přispělo k následnému dopadení podezřelého muže.

„Od jednoho z řidičů totiž strážníci získali kromě konkrétních poznatků o vozidle i podrobný popis muže, který seděl za volantem a kvůli opuštění travnatého pásu podhustil také pneumatiky,“ uvedl mluvčí strážníků Petr Vala.

V Brně se  za účasti biskupa Vojtěcha Cikrleho otevřely veřejnosti historické zahrady pod Petrovem.

Jedna hlídka městské policie pořizovala rozsáhlou dokumentaci škod. V travnatém pásu zůstaly po odjetí vozidla dvě velké prohlubně o hloubce takřka půl metru. Další strážníci se pustili do pátrání po samolibém řidiči. K jeho dopadení výrazně pomohl kamerový systém. Všechny získané poznatky strážníci předali republikovým policistům.

Řidič tak má nyní na svědomí více než padesátitisícovou škodu, a to především na poničeném travnatém koberci a pod ním uloženém zavlažovacím zařízením. Nadutce nyní čeká kromě úhrady nákladů na opravy i mnohatisícová pokuta.Také přečtěte

Ani obří baterie nestačí na konkurenci. Test Realme 7i

Trh s levnými telefony zažívá v posledních měsících nárůst konkurenčního boje. Větší značky se už …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *