Web zprávy

Nevěstu ubil k smrti manžel na svatební hostině: Začal žárlit!

Radostná událost se změnila během chvíle v nesmírnou tragédii. Novomanžel Stěpan Dolgich (33) se opil tak, že začal na vlastní svatební hostině v ruské vesničce Prokudskoje žárlit a vyvádět. Jeho běsnění bylo tak násilné, že nakonec k smrti ubil nevěstu Oksanu Poluděntsjevu (†36).

Dolgich se zpil pod obraz a obvinil svou ženu z toho, že se na vlastní svatbě chová neslušně. Pak na ni zničehonic zaútočil. „Venku ji začal mlátit a kopat. V útoku pokračoval uvnitř domu. Poté ji vystrčil na ulici, kde na ni také útočil,“ řekl agentuře NGS vrchní vyšetřovatel Kirill Petrušin.

Pedofil znásilnil a zavraždil dcery (†8 a †13) zdravotní sestřičky. Policie ho dopadla na útěku

Hosté byli jeho brutálním chováním zděšeni, ale příliš se báli na to, aby jakkoliv zasáhli. Zavolali však na místo svatební veselky policii. Jenže tou dobou Dolgich své dílo zkázy dokonal a novomanželku zabil. Její tělo pak pohodil do rokle nedaleko svého domu.

Novomanžel se k činu přiznal

Když přijeli strážci zákona na místo činu, Dolgicha zadrželi. Ke krvavému činu se doznal. Obviněn byl z vraždy a je už dva měsíce od zatčení ve vazbě. Vyšetřování případu nadále pokračuje. „Bil ji dlouhou dobu. Dokonce před svědky. Naplno se přiznal během vyšetřování,“ vysvětlil Petrušin.

Světlanka (†8) zmizela před mnoha lety: Soused se nyní přiznal, že ji ubil kladivem

Co se lítosti týče, nemůžu to komentovat. Osobně si ale myslím, že necítí lítost. Když byl opilý, vyvinulo se u něj kvůli žárlivosti nepřátelské chování vůči jeho ženě. Žárlil na jednoho z hostů. Podle manžela se chovala nemravně, což způsobilo skandál,“ pokračoval Petrušin.

Zamilovala se do vraha

Zamilovaná Oksana přitom moc dobře věděla, co je její milý zač. Už v minulosti byl odsouzen za vraždu a násilné přepadení. Dlouhou dobu byl ve vězení. Ona si však myslela, že ho dokáže změnit. Doplatila na to vlastním životem. Chudák nevěsta…

Zdrcený otec identifikoval ostatky dcery (†24) celé dva dny. Rozsekal ji profesor od SlavkovaTaké přečtěte

Gebre Selassie dal vítězný gól Brém, Lipsko po remíze zůstává druhé

Další dva Češi, Tomáš Koubek a Marek Suchý, proseděli utkání na půdě Werderu na lavičce …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *