OBRAZEM: Festival Hrady CZ roztančil pod Bezdězem tisíce lidí. Podívejte se


Jedna z největších hudebních událostí na Českolipsku skončila. Louka na okraji obce Bezděz se po roce opět proměnila ve festivalové město. Znovu se zde totiž zastavila festivalová tour Hrady CZ, která už osmnáct let spojuje hudbu s kulturními památkami.

Druhý den hudebního festivalu Hrady CZ nabídl na Bezdězu koncerty Tomáše Kluse a kapel Skyline, Dymytry, Wanastowi vjecy, Mirai nebo Kabát.

|
Foto: Deník/Petra Hámová

Poslední díl letošního putování po hradech se odehrál u Bezdězu a po úvodním pátečním deštivém večeru nabídl prosluněnou sobotu se spoustou oblíbených kapel. Program už před polednem odstartovala Pam Rabbit, v poledne zahrál Tomáš Klus a i spousta lidí do areálu teprve mířila, pod pódiem byl i tak slušný kotel. Fanoušci se dočkali oblíbených hitů i Klusových typických improvizací.

Rod Stewart

Rod Stewart se vrátí do Prahy. Přiveze největší hity

O pořádný rockový nářez se postaraly kapely Kurtizány z 25. avenue, Cocotte Minute nebo Dymytry. Večer patřil největším hvězdám letošního festivalu. Spoustu hitů nabídla skupina Wanastowi vjecy v čele s Robertem Kodymem, které vystřídali Mirai a vrcholem dvoudenního maratonu byla bezesporu show kapely Kabát.