Web zprávy

Obří krysa v kanále: V Mexiku vylovili hlodavce velikosti auta!

Čistící jednotky v Mexico City zažily 18. září hororový zážitek, když při bagrování kanálů objevili něco, co vypadalo jako utopená krysa. Hlodavec velikosti auta byla podle místních zpráv součástí 22 tun odpadu, který pracovníci odstranili z městských odvodňovacích tunelů po záplavách.

Během nechutné práce narazili údajně pracovníci čistících služeb na něco, co vypadalo jako obrovská shrbená krysa. Jak uvedl deník Daily Star, měla dokonce realistickou srst! Náhodným kolemjdoucím přišla natolik realistická, že by strachy utekli, vidět ji na ulici, jak uvedli pro Border Report.

Experty vyděsili záhadně nakažení: Koronavirus se zřejmě rozšířil spláchnutím záchoda

Jak se ukázalo, krysa dříve sloužila jako halloweenská rekvizita, kterou do kanalizace zanesly přívalové deště. Výzdoba tak zůstala zaseknutá v labyrintové síti kanalizačních tunelů, kde roky čekala, až ji někdo najde. Podle všeho patří jisté Evelin Lópezové, která uvedla, že jí hlodavec ze skladu zmizel před lety a nikdo jí ho nedokázal pomoci najít.

Na vzhledu nezáleží: Muž si vzal ženu, které krysa sežrala nos

Obří krysa je nyní již v rukou své majitelky, která ale neví, co s ní. Podle některých „odborníků“ na sociálních sítích by bestii měla recyklovat a využít na letošní halloweenské slavnosti za předpokladu, že ji předtím pečlivě vyčistí.

Lidské krysy: Pod útrobami Las Vegas žijí v kanálech stovky Američanů

Krysa však není jedinou kuriozitou, která se v tunelech nachází. V loňském roce našli v londýnské kanalizaci tukovou hroudu velikosti autobusu, v roce 2010 zase ožila New Yorská legenda poté, co z kanálu v Queensu vylezl aligátor.Také přečtěte

iPhony čeká designová změna. Apple se má inspirovat androidí konkurencí

Rok 2017 byl pro Apple milníkem, představil totiž první iPhone s displejem přes celou čelní …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště