Web zprávy

Opilý mladý řidič vjel na dálnici D3 do protisměru! Než ho našli, dvakrát boural

Jihočeští policisté přijali v neděli oznámení o vozidle VW Passat, které jede po dálnici D3 směrem na Prahu ale v pruhu, který vede do Českých Budějovic.  

Poslední rozloučení s Janou Čechovou (†50), kterou údajně zabil sprej na mušky: Syn Vládík se dlouho držel

„Na místo určení okamžitě vyrazili policisté místně příslušného chotovinského dálničního oddělení, dále pak táborští dopravní policisté a policisté místně přilehlých obvodních oddělení Veselí nad Lužnicí, Soběslavi, Sezimova Ústí a Tábora. Dálnici okamžitě uzavřeli a zkontrolovali uložené úseky,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek. 

Vozidlo i s řidičem (27) se jim podařilo najít na 80. kilometru, tedy o deset kilometrů dál, kde ho viděli lidé. Za volantem sedel očividně opilý muž, opakovanou zkouškou mu naměřili bezmála dvě promile. 

Jan vypije denně více než 3 litry vlastní moči: Dává si ji i do očí a uší! Proč?

„Díky malému provozu v časných ranních hodinách žádné auto  nenaboural. Zato však dvakrát havaroval do svodidel, a to na 83. a 84. kilometru. Dokázal to jak vpravo, tak vlevo ve směru své jízdy. Poškozením vozidla a svodidel způsobil, dle prvotního odhadu, souhrnnou škodu ve výši 120 000 korun“ doplnil Doubek. 

Další řidičova cesta povede k soudu, kde se bude zpovídat z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Za to mu hrozí trest až tří let za mřížemi. „Pomyslnou „třešničkou na dortu“, s ohledem na závažnější porušení zákona již méně podstatnou, je ta skutečnost, že se na dálnici vydal bez dálniční známky,“ zakončil mluvčí. Vypadá to, že chybějící dálniční známka bude skutečně ten nejmenší problém mladého muže.

Záhadná smrt Markéty (†17) v Itálii: Máma ji poznala podle náušnic, kvůli exvojákovi Tomášovi potřebují DNATaké přečtěte

Američané poprvé naklonovali ohroženého tchoře černonohého

„Elizabeth Ann byla vytvořena z buněk Willy, další samice tchoře černonohého, která žila před více …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště