Web zprávy

Panenkův zdravotní stav je stabilizovaný. ‚Tonda se těší, až bude po všem,‘ vzkazuje přes klub manželka | iROZHLAS

Po několika dnech nejistoty si mohou tuzemští fotbaloví fanoušci oddechnout. Zdravotní stav Antonína Panenky, který byl s pozitivním testem na koronavirus hospitalizován v nemocnici v Benešově, se zlepšil. Manželka klubového prezidenta pražských Bohemians v sms zprávě vzkázala, že bude v pátek převezen do Prahy. Vršovický klub o tom informoval na svých oficiálních stránkách.Praha

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
ZavřítAntonín Panenka | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

„Velmi děkujeme benešovské nemocnici za skvělou péči, kterou Tondovi poskytli na profesionální úrovni. Dnes ho převezou do Prahy, kde ho chce mít jeho ošetřující lékař pod svým dohledem,“ napsala v pátek v SMS zprávě manželka Vlasta Panenková.

Bohemians: Legendární fotbalista Panenka je ve vážném stavu v nemocnici, potvrdil se u něj koronavirus


Číst článek

Legendární fotbalista byl ve středu ve vážném stavu převezen na jednotku intenzivní péče v nemocnici ve středočeském Benešově.

„Špatně se mu dýchá a má silný kašel. Když ho odváželi, moc jsem se o něj bála, ale dnes mi sám Tonda říkal, že bude bojovat a těší se, až bude po všem. Také mě překvapilo, že se to dostalo do celého světa. Je můj muž mnoho let, ale netušila jsem, že ho tak milují i za hranicemi,“ doplnila žena jednoho z nejoblíbenějších fotbalistů české a československé historie.

Panenka, který oslavil loni v listopadu 71. narozeniny si celosvětovou slávu zajistil vítězným „vršovickým dloubáčkem“ v závěrečném rozstřelu bělehradského finále mistrovství Evropy 1976 proti západnímu Německu.

Antonín Panenka je ve stabilizovaném stavu a dnes bude převezen z Benešova do Prahy 💚 „Velmi děkujeme benešovské nemocnici za skvělou péči, kterou Tondovi poskytli na profesionální úrovni,“ napsala nám dnes manželka Vlasta 💬 Podrobnosti v článku 👇

📰 bohemians.cz/clanek/22257/a…

09:36 – 09. 10. 2020

654

mim

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
Zavřít

Také přečtěte

Luxusní telefon je herní monstrum a umí výborně imitovat retro handheld

Absolutní špičku nabídky Samsungu, ohebný Galaxy Z Fold 2, si nejspíš nebudete primárně kupovat na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *