Web zprávy

Pavla Vitázková zachránila pejska z ulice: Málem byl její!

Rusovlasá kráska Pavla Vitázková patří mezi celebrity, které mají srdce na tom pravém místě, a osud opuštěných zvířat jim není lhostejný. A to nejenom, co se charitativních akcí týče, ale i pokud jde o činy. Při cestování po Brně totiž nenechala na ulici pejska, co se jí zdál bezprizorní a opuštěný – naložila ho do auta a sdílela s ním fotku. „Kdyby tento brouček někomu chyběl, kdybyste ho někdo poznali, tak je v městském útulku Brno. Ale jen pokud má milujícího majitele, jinak si ho tam půjdu vzít já!“ napsala na sociální síť.

Pavle Vitázkové to moc sluší.

„Já jsem sběratelka, nedokážu nechat psa pobíhat. Hned dávám blinkry a běhám po silnici…“ vysvětlila. Přestože má doma kocoura, kterému je neuvěřitelných dvacet let, a dokonce i velkého vlčáka, na pejska z ulice nedokázala přestat myslet. Zvažovala proto, že si pro zvíře, které podle jejího názoru nebylo zrovna nejmladší a navíc slepé, do útulku zase zajede! Byla to totiž láska na první pohled… „Bojuju s tím jako lev, už doma jednu nechtěnou fenu mám,“ přiznala během dne na facebooku. „Ale už mám k němu vztah…“ povzdechla si.

VIDEO: Herečka Pavla Vitázková o domácích mazlíčcích 


Herečka Pavla Vitázková o domácích mazlíčcích Blesk TV Zdeněk Matyáš

Příběh měl ale šťastný konec. „Pejska už si vyzvedl majitel. Moc děkuju všem. Mám tady prostě moc fajn lidi,“ libovala si na internetu herečka. Díky tomu, že její příspěvek sdílelo téměř šest set jejích followerů, se nakonec roztomilý chlupáč dostal po pouhých dvou dnech nechtěné svobody zpátky domů. Kouzlo sociálních sítí tentokrát naštěstí zafungovalo. Snad už svému páníčkovi tento pejsek neuteče… Ne každý člověk je totiž tak starostlivý jako Vitázková, jak jí ostatně na profil psaly i fanynky. „Bohužel většina lidí neudělá nic. Ale třeba někoho motivuješ,“ přály by si.

Zleva Lucie Pokorová, zakladatelka útulku LuckyCats, Romana Štrynclová a Pavla a Dušan Vitázkovi se starší dcerou Barborkou.

VIDEO: Kam zmizela Pavla Vitázková? Jsem přikovaná u dětí! Další už nikdy!


Kam zmizela Pavla Vitázková? Jsem přikovaná u dětí! Další už nikdy! David Turek, Jan Jedlička

Premiéra odhalila nové milence?

Rána pro vdovu Olgu Menzelovou: Co teď bude s vilou za 20 milionů a obřími splátkami?!Také přečtěte

Česko zpřísní zkoušku z češtiny pro cizince

„Kdyby to bylo rychle, tak se bude říkat, že to ministr školství rozhodl od stolu, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *