Web zprávy

Pavlína Ďuriačová je těhotná: Předtím zhubla pytel brambor

Před třemi lety řekla své „ano“ dlouholetému partnerovi Markovi, který ji miloval takovou, jaká byla – a vůbec mu nevadilo, že má nějaké to kilečko navíc. Koneckonců Pavlína Ďuriačová se svou váhou prý měla problémy už od dětství. Hvězda muzikálů Kvítek Mandragory či Muž se železnou maskou ale jednoho dne bouchla do stolu a pustila se do hubnutí. V květnu pak svým followerům na sociální síti pyšně oznamovala, že shodila naprosto neskutečných 62 kilogramů. „I přes nulový pohyb během karantény se mi kupodivu daří si váhu udržet. Další hubnutí zatím neplánuji, momentálně jsem spokojená bacula,“ libovala si na instagramu.

Pavlína Ďuriačová

Dodávala sice, že jí možná „zase jebne“ a pustí se do dalšího hubnutí, jenže jak se říká, člověk míní, Pánbůh mění. Ďuriačovou totiž čeká nárůst váhy… „Po dlooooouhých debatách jsme se s Markem rozhodli, že budeme vyhlížet čápa. Prej ty potvory lítají i v únoru,“ vtipkovala na instagramu sympatická zpěvačka, která tak naznačila, že plod její lásky s mužem, s nímž je už neskutečných sedm let, bude takzvané „korona baby“. To znamená, že dítko bylo počato v době, kdy umělci přišli kvůli pandemii viru covid-19 o všechny předem nasmlouvané pracovní zakázky, nemohli vystupovat, a měli tudíž více času na své partnery…

VIDEO: Těhotná moderátorka Andrea Antony: Mám nahoře devět kilo a všichni mě chválí, že tloustnu!


Andrea Antony: Mám nahoře devět kilo a všichni mě chválí, že tloustnu! Adam Balažovič/BPŽ

„Život se ubírá různým směrem. Ten můj směr je nyní jasně daný. Držte nám pěsti, ať je vše v nejlepším pořádku, ať jsme skvělí rodiče, a ať na váze přibírá pouze táta a mimčo (jo, už teď je to blbost),“ žertovala Ďuriačová, a krásnou novinku opatřila hastagy „budeme rodina“, „budeme tři“. Rovněž sdílela veselé komplikace fotek, na nichž nastávající rodiče pózují s ultrazvukem jejich budoucího miminka, s dudlíčkem a s plenkami.

„A kdo se zeptá, kdy bude druhé dítě, podepsal si rozsudek smrti!“ dodala šťastná boubelka, pro kterou je hubnutí nyní zcela podřadnou výzvou, a jak se předtím radovala z každého kila dole, teď ji čeká dojetí nad každým kilem nahoře.

Muzikálová zpěvačka Pavlína Ďuriačová se vdala.

VIDEO: Zpěvačka Markéta Konvičková v 7. měsíci. Kočárek vybírá podle svého šatníku! 


Markéta Konvičková v 7. měsíci. Kočárek vybírá podle svého šatníku! Lukáš Červený

Radikální rozhodnutí Marty Kubišové: Přestala si úplně barvit vlasy!

Premiéra odhalila nové milence?Také přečtěte

Londýnský Tower nejspíš ztratil svou krkavčí královnu

V historické pevnosti u břehů Temže, kde jsou uloženy korunovační klenoty, žilo dosud osm velkých …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *