Web zprávy

Pavlína Pořízková: Deprese a noční můry jako z hororu!

Modelka se naučila své stavy ovládat díky synům a úzkosti zmizely úplně. Jenže se v době, kdy jí bylo čtyřicet, vrátily. „Čtyři roky jsem kvůli nezvladatelné úzkosti brala drogy. Trvalo to šest let,“ svěřila se Pořízková v roce 2011. Po antidepresivech, které jí předepsal lékař, se cítila mnohem lépe. Znovu začala žít a její manžel Ric Ocasek z kapely The Cars její nové já zbožňoval.

Pavlína Pořízková

Prášky vysadila až po drsné hádce s kamarádkou, kdy si uvědomila, že se z ní stává loutka, které je všechno jedno. „Když jsem léky vysadila, přišel třítýdenní absťák a pak deprese, která trvala rok. Začala jsem každý den cvičit a musela jsem vydržet. K práškům jsem se vracet nechtěla,“ svěřila se modelka. 

Vydržela být dlouho „čistá“, ale náhlá smrt manžela, následné vydědění a koronavirus, jí opět zahnaly do stavů beznaděje. 

Pavlína Pořízková, karanténa

„Dva týdny strašných snů. Připomíná mi to výjevy, které jsem měla, když jsem vysadila antidepresiva Lexapro. Ale tentokrát to moje podvědomí zpracovává, čistí se od jedů. Jakkoli je to hrozné, mám podezření, že je to nutné. Moje vlastní Noční můra v Elm Street. Stejně jako všechno to přejde,“ věří Pavlína Pořízková. Tu v posledních týdnech zaměstnávalo vyklízení pozůstalosti po manželovi, ale to už je hotové a kráska zřejmě nemá do čeho píchnout.

VIDEO: Paulina je i ve svém věku neskutečně sexy. Navíc je velice vtipná


Paulina je i ve svém věku neskutečně sexy. Navíc je velice vtipná Jan Jedlička, hudba: Kevin MacLeod

„Mezitím vězte, pokud vás úzkost přemůže a někdy nemůžete dýchat, není to Covid, někdy se probudíte s bušícím srdce a není to infarkt , někdy vybuchnete v slzách a zdá se bezdůvodně, ale nejste sami. Můžeme se držet pomyslných rukou a vědět, že můžeme kráčet dál,“ popisuje své stavy modelka. 

Pavlína vzala pozůstaost po Ricovi do svých rukou

VIDEO: Pavlína Pořízková: Pro krásu musím tvrdě dřít


Pavlína Pořízková: Pro krásu musím tvrdě dřít Jan Búda

Lucie Vondráčková rekonstruuje.

Děti vévodů z Cambridge v novém videu

Petr Binias oslavil 24. narozeniny.Také přečtěte

Ledopád v Labském dole přilákal letos už přes 160 horolezců. Podmínky jsou nejlepší za poslední léta | iROZHLAS

Zájemci o lezení se musí registrovat na webu správy parku. Přístup na ledopád není zpoplatněn, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *