Web zprávy

Pevnost Boyard přijde o své tygří strážce

O tom, že Pevnost Boyard přijde o jeden ze svých symbolů, informoval list Le Parisien. Fanoušci zdejších tygrů a jejich krotitelky Felindry však zatím smutnit nemusejí. Stávající pár boyardských tygrů je totiž poměrně mladý, a v soutěži tak může vystupovat ještě dlouhé roky.

Podle producentky Alexie Larocheové-Joubertové rozhodnutí padlo poté, co nedávno na odpočinek poslali patnáctiletého tygra Kaliho.

Kdy přesně se šelmy přestanou jako hlídači pokladu v televizní soutěži objevovat, zatím ale není jasné. Nádvoří pevnosti u západního pobřeží Francie nyní při natáčení obývají dvě pruhované šelmy – Kashemir a Tosca. Prvnímu ze svěřenců krotitelky Felindry jsou tři a druhému devět let.

„Závisí to i na jejich celkovém fyzickém stavu, známe tygry a lvy, kteří jsou stále v dobré kondici i ve 20 letech,“ uvedla produkční Larocheová-Joubertová. Bez tygrů se tak nakonec bude možná natáčet poprvé až za 17 let.

Minulý týden francouzská ministryně životního prostředí Barbara Pompiliová oznámila, že chystá nařízení o ochraně zvířat, které by mělo postupně zakázat vystoupení cvičených divokých zvířat v kočovných cirkusech nebo rozmnožování delfínů a kosatek v zajetí.

Také přečtěte

Má pořádné zpoždění, ale nová šestková nokia se už rýsuje

Nokia model 6.2 představila v září 2019 na veletrhu IFA v Berlíně. I při velmi …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *