Web zprávy

Podporujeme českou ekonomiku, říká franšízant McDonald’s

Michal Mládek patří mezi dvaadvacet českých podnikatelů a podnikatelek, kteří v současné době vlastní licenci na provoz restaurací McDonald’s a zároveň je v Česku jedním z nejdéle pracujících zaměstnanců společnosti. Prošel si cestou řadového zaměstnance v první restauraci v České republice, otevřené v roce 1992 ve Vodičkově ulici v Praze či sbíral zkušenosti jako vedoucí směny i provozovny.

V současnosti má již jako franšízant na starosti celkem devět provozoven. „Na práci pro McDonald’s mě i po více než čtvrt století baví, že je založena na každodenním kontaktu s lidmi. Mám velmi dobrý pocit, že spolupracujeme s celou řadou českých dodavatelů, podnikatelů a firem. McDonald’s je světoznámou značkou, ale má již pevné kořeny zde v Česku a sama se na růstu české ekonomiky významně podílí,“ říká Michal Mládek, podle kterého přitom mnoho lidí stále neví, že McDonald’s ČR je česká firma a daně platí v České republice.

McDonald’s pomáhá českým firmám

V Česku odebírají restaurace McDonald’s od tuzemských farmářů například česká vejce, hovězí maso do prémiových burgerů, vepřovou šunku nebo sirupy Kitl pro McCafé. Franšízant Mládek provozuje své restaurace McDonald’s V Praze a v Jihočeském kraji, kde se podílí na celé řadě aktivit. „Podporuji spolu s prvoligovými sportovními kluby také menší sportovní oddíly, dále například nadaci ROSKA, centrum ARPIDA či sportovní aktivity vozíčkářů,“ uzavírá Michal Mládek.Také přečtěte

Karanténa v Česku se prodlužuje opět na 14 dní. Blatný: Mohou za to mutace

„Tak jako jiné země, i Česká republika se vrací zpět ke 14 dnům izolace a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště