Web zprávy

Pohřešovaná Alena z Olešnic: Pátrání skončilo, našli ji mrtvou

Policie po dvou dnech odvolala pátrání po pohřešované dvaatřicetileté  Aleně ze Semilska. V pátek její bezvládné tělo kolem 12:30 objevila skupina dobrovolníků, kteří se ji na vlastní pěst vypravili hledat. Žena byla naposledy viděna v pondělí v Trutnově. 

Tragicky skončilo pátrání po Aleně P. z Olešnice na Semilsku. Pohřešovaná žena, která v neděli odešla ze svého bydliště, kde žila se svým přítelem, byla nalezena mrtvá. Její bezvládné tělo bylo nalezeno v pátek půl hodiny po poledni dobrovolníky, kteří po ní pátrali. 

Pohřešovaného chlapce z Bíliny našli mrtvého: Na útěku před násilníkem ho zabil vlak?!

„Přivolaný lékař ji následně prohlásil za mrtvou. Policisté, kteří nyní nález těla dokumentují, nařídí provést u zemřelé soudní pitvu. Jde o standardní postup v případě nálezu těla ve volném terénu. Další informace s ohledem na rodinu ženy zveřejňovat nebudeme,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Svatba skončila brutální vraždou: Nevěstu na hostině ubil žárlivý novomanžel!

Policie pátrání po ženě, která trpěla depresemi, vyhlásila ve středu. Poslední stopou byl kamerový záznam z náměstí v Turnově, který Alenu zachytil v pondělí 5. října, a zároveň její auto, které policisté v úterý našli zaparkované na lesním parkovišti asi dva kilometry od Alenina bydliště. Také přečtěte

Památku Jana Palacha uctili senátoři. Jako jediní ústavní činitelé

Další květiny senátoři položili u Palachova památníku poblíž druhé budovy muzea, dřívějšího Federálního shromáždění. Na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *