Web zprávy

Policejní stanici v Havířově chtěl podpálit opilec, dopadli ho

Na policejní stanici v Havířově bylo v úterý 8. září pořádné horko. Opilý muž (59) ji totiž přišel podpálit. Začal na ni vylévat silně zapáchající benzin s oznámením, že chce, aby stanice skončila v plamenech.

K incidentu došlo po třetí hodině odpolední. „Přítomní policisté okamžitě zareagovali a v dalším jednání muži zabránili. Nevznikla žádná škoda ani zranění. Vzhledem k charakteru události zasahovali na místě také hasiči,“ prozradila webu Deník policejní mluvčí Soňa Štětínská.

Mladá a zdravá Alice (†27) se napila nalačno: Nečekaná komplikace ji zabila!

Po orientační dechové zkoušce se ukázalo, že je muž silně opilý. Podle informací TV Prima nadýchal kolem dvou promile. Opilec byl následně převezen na protialkoholní stanici k vystřízlivění. Čin, který provedl, však není žádná legrace a nyní mu hrozí dlouhý pobyt za mřížemi.

Opilci hrozí až 12 let ve vězení

„Kriminalisté územního odboru Karviná ve středu obvinili 59letého muže z Karvinska ze zvlášť závažného zločinu násilí proti úřední osobě. Trestní zákoník stanoví za takový skutek trest odnětí svobody na tři až dvanáct let. Kriminalisté i nadále pokračují v realizaci úkonů trestního řízení,“ dodala Štětínská.

Násilníka (†57) zavřeli za vyhrožování manželce (†54): Když ho pustili, ubodal jiTaké přečtěte

Očkování první dávkou se zastavuje, není dost vakcíny pro všechny

ilustrační snímek | foto: Anna Vavríková, MAFRA „Přerušení očkování první dávkou a pozastavení rezervací na očkování první …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *