Web zprávy

Policie našla tři mrtvoly: Anthony Russell je na útěku

Policie v anglickém regionu West Midlands ve čtvrtek objevila mrtvolu ženy. Tu má zřejmě na svědomí nebezpečný Anthony Russell (38), který je na útěku. To ale není všechno. Už dříve měl zavraždit matku a jejího syna.  

V sobotu ohlásili známí Julie Williamsové (†58), že se žena pohřešuje. Policie po ní začala okamžitě pátrat. O den později ji však bohužel nalezli mrtvou. Zmizel také její syn David Williams (†32), jeho tělo našla policie v pondělí v jeho vlastním bytě.

Hlavním podezřelým z obou vražd je Anthony Russell, po němž kriminalisté usilovně pátrají. Namísto dopadení pachatele však ve čtvrtek narazili u města Leamington na další mrtvolu, kterou Russell zřejmě při svém útěku nechal za sebou. I tentokrát se jednalo o pohřešovanou ženu.

Nejobávanější vězeň Lucifer zabil 48 spoluvězňů: Uřízl jim hlavu a vykuchal je!

„Nemohu ani popsat, jak důležité je, abychom Russella dopadli a zatkli. Skutečně potřebujeme pomoc veřejnosti,“ řekla zástupkyně policejního náčelníka Jayne Meirová. „Prosíme každého, kdo ho zahlédne, aby se k němu nepřibližoval a ihned zavolal policii,“ dodala s tím, že uprchlík je extrémně nebezpečný.

Útočník s nožem zabíjel před kostelem ve Francii: Dvěma obětem uřízl hlavu! Úřady mluví o terorismuTaké přečtěte

Veřejná podpora pro cestovní kanceláře bude do limitu 800 tisíc eur. Zažádat si o ni mohou největší firmy | iROZHLAS

Program COVID CK II bude dostupnější pro velké cestovní kanceláře. Nově budou moci žádat o …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *