Web zprávy

Policie pátrá po ženě ze Semilska, která se v minulosti pokusila zabít


„Máme vážné obavy o její život, protože se už v minulosti pokusila o sebevraždu a v současné době na tom není psychicky nejlépe,“ přibližuje policejní mluvčí Ivana Baláková a prosí případné svědky o pomoc. 

„Můžete-li pomoci ji vypátrat, neprodleně volejte linku 158 nebo kontaktujte kteroukoliv služebnu Policie ČR,“ zmiňuje Baláková.

Dvaatřicetiletá Alena Poláková žije se svým přítelem v Olešnici na Semilsku v Libereckém kraji. Její zmizení telefonicky oznámil 6. října v podvečer její otec, který žije ve středních Čechách a dceři se nemohl od neděle dovolat. 

„V Olešnici byla naposledy viděna v neděli 4. října odpoledne. Také ji zaznamenala bezpečnostní kamera v Turnově na náměstí v pondělí 5. října kolem půl desáté dopoledne. V té době jela Škodou Felicií červené barvy, kterou jsme 6. října kolem 18. hodiny našli zaparkovanou na lesním parkovišti v katastru obce Olešnice, vzdáleném asi 2 kilometry od místa jejího současného domova poblíž obce Žďársko – Skokovy. Zde její stopa končí,“ říká mluvčí.

Alena Poláková je vysoká přibližně 165 centimetrů. Má štíhlou postavu, modrošedé oči a dlouhé, černé vlasy, které nosí obvykle vyčesané do culíku nebo do drdolu. 

Na snímku z bezpečnostní kamery je oblečená do světle šedé mikiny s kapucí a černých kalhot. Na nohou má bílé sportovní boty a s sebou černý baťůžek. 

„Pohřešovaná žena trpí občasnými depresemi a v minulosti se už pokusila o sebevraždu, proto se její rodina velmi obává o její život,“ dodává Baláková.

Také přečtěte

Přísné Slovensko. Bez negativního testu ode dneška ani do práce

Podle výsledků plošného testování antigenními testy je nejlepší situace v okresech Veľký Krtíš na jihu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *