Web zprávy

Policie pátrá: Pohřešuje se žena z Olešnice, trpí depresemi

Policisté pátrají po dvaatřicetileté ženě, která žije v Olešnici na Semilsku. Její opuštěné auto našli v úterý, žena byla naposledy viděna o den dříve dopoledne v Turnově. Žena trpí depresemi, jsou obavy o její život.

Rodina má o hledanou ženu velký strach. „Protože se už v minulosti pokusila o sebevraždu a v současné době na tom není psychicky nejlépe,“ vysvětlila policejní mluvčí Ivana Baláková.

Zmizení Aleny Polákové telefonicky oznámil 6. října vpodvečer její otec, který žije ve středních Čechách a dcery se nemohl od neděle dovolat. „Následnou prověrkou v místě jejího současného bydliště v Olešnici jsme zjistili, že tu byla naposledy viděna v neděli 4. října odpoledne. Pohřešovanou ještě zaznamenala bezpečnostní kamera v Turnově na náměstí v pondělí 5. října kolem půl desáté dopoledne,“ uvedla  policejní mluvčí Ivana Baláková.

Pohřešovaného chlapce z Bíliny našli mrtvého: Na útěku před násilníkem ho zabil vlak?!

Žena v té době užívala vůz Škoda Felicia červené barvy, který policisté našli v úterý kolem 18:00 zaparkované na lesním parkovišti poblíž obce Žďársko – Skokovy, asi dva kilometry od jejího bydliště.

Hledaná žena je vysoká přibližně 165 centimetrů, je štíhlé postavy. Má modrošedé oči a dlouhé, černé vlasy, které nosí obvykle vyčesané do culíku nebo do drdolu. V pondělí měla na sobě světle šedou mikinu s kapucí a černé kalhoty. Na nohou měla bílé sportovní boty a s sebou černý baťůžek. Lidé se s informacemi o pohřešované mohou ozvat na tísňovou linku 158 nebo je předat v kterékoliv služebně policie.

Auto našli nad ránem na střeše: Uvnitř zemřel mladý řidič

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.Také přečtěte

Příběh o tichém zachránci Wintonovi dětem přiblíží nová kniha Petra Síse. ‚V USA ten příběh neznají.‘ | iROZHLAS

Skoro padesát let téměř nikdo nevěděl, že Nicholas Winton před druhou světovou válkou zachránil několik …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *