Web zprávy

Polský řezník: Libby Squire byla znásilněna a zavražděna

Dívka byla 31. ledna 2019 ve studentské oblasti města nazvané Hull a podle všeho byla velmi opilá a nebyla proto vpuštěna do jednoho z tamních nočních klubů. Několik svědků uvedlo, že ji vidělo válet se po zemi ve sněhu a že se jí pokoušeli pomoci. Podle žalobce Richarda Wrighta byla v tu noc velmi zranitelná a zřejmě i podchlazená, protože nebyla dostatečně oblečena vzhledem k počasí, jaké tu noc panovalo.

Žena (†24) se odmítla provdat za bratrance a utekla s milencem (†25): Rodina je brutálně zavraždila!

Záběry z bezpečnostní kamery ukázaly, že se Relowiczk tu noc také pohyboval v oblasti a podle Wrighta si vyhlížel oběť. Podle záběrů vystoupil ze svého auta, minul slečnu Squireovou a přešel silnici. „Myslím, že dospějete k závěru, že ve skutečnosti uviděl Libby a všiml si v jak opilém a zoufalém stavu je a vybral si ji jako obět, poté však přešel silnici, aby to vypadalo, že ji neviděl a kráčí dál,“ uvedl žalobce u soudu. 

Na videu je vidět, jak dívku sledoval a poté opět přešel silnici a chvilku se s mladou dívkou bavil. Ta poté nasedá do svého auta, ze záběrů není zřejmé zda tam nastoupila dobrovolně, či k tomu byla donucena, její náramkové hodinky se však později našly na místě a byl u nich přetržený řetízek. 

Žena (†30) měla smrtelné rány na hlavě zalepené lepidlem: Manžel naplánoval rychlý pohřeb

Následně dvojice z auta vystoupila u nedalekého hřiště a zmizela z dohledu kamery, o sedm a půl minuty později se Relowiczk vrátil do auta, byl už ovšem sám. Svědek Sam Alford, který žije nedaleko hřiště, u soudu řekl, že slyšel několik pronikavých ženských výkřiků, přicházejících od řeky a poté viděl někoho odtamtud utíkat.

„Předpokládám, že dospějete k závěru, že výkřiky byly Libbyiny a utíkající osoba byl obžalovaný,“ uzavřel pan Wright. Soud s mužem, jemuž britská média přezdívají Polský řezník, bude i nadále pokračovat.

Problémy ve vězení na 3. výročí lapení Terezy s 9 kily heroinu: Blackout a vězni bez vodyTaké přečtěte

Povinné roušky v práci: Zajistit je má zaměstnavatel. Kde jsou nutné respirátory?

Nošení chirurgických roušek nebo respirátorů bude od 1. března povinné i na pracovištích. Spolu s …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště