Web zprávy

Požár Přerov: Z hořícího domu hasiči zachraňovali dítě

V pátek večer hořel byt v Přerově v Olomouckém kraji. Hasiči po příjezdu zjistili, že v uvnitř plamenů zůstalo dítě, které se jim naštěstí povedlo zahránit. Příčina požáru je zatím neznámá, ale oheň si vyžádal škody v hodnotě okolo milionu korun.

Škodu za zhruba jeden milion korun způsobil páteční požár bytu v panelovém domě v Přerově, při kterém se zranily tři osoby. Hasiči z hořícího bytu zachránili dítě. Policie už zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu obecné ohrožení z nedbalosti. Příčina požáru zatím nebyla stanovena. ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Pohřešovaného chlapce z Bíliny našli mrtvého: Na útěku před násilníkem ho zabil vlak?!

Z panelového domu byly v pátek v podvečer kvůli požáru evakuovány dvě desítky lidí. Hasiči po příjezdu zjistili, že uvnitř hořícího bytu je dítě. „V silně zakouřeném prostředí s téměř nulovou viditelností jej v jednom z pokojů našli a s dýchací maskou vyvedli ven. Spolu s dalšími dvěma osobami, které byly intoxikovány kouřem, jej po podání kyslíkové terapie předali záchranářům zdravotnické záchranné služby,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Balážová.

Požár bytu likvidovaly tři jednotky hasičů. Panelový dům poté hasiči odvětrali pomocí přetlakové ventilace. „Tři osoby byly zdravotnickou záchrannou službou převezeny do nemocnice na ošetření,“ dodala Zajícová.

Vražda miminka (†2 měs.) v Přelouči: Babička o údajném týrání podle místních vědělaTaké přečtěte

Na britské základně objevili ve skříni polonahou ženu. Může jít o špionku

Žena byla objevena na letecké základně, která je domovem 847. námořní letky. Informace o skandálu, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *