Web zprávy

Přerov: Policisté zastavili kamion, z něhož čouhala lidská ruka

O zvlástním případu informovala na sociálních sítích přerovská městská policie. Hlídku v úterý odpoledne minul zahraniční kamion, z něhož čouhala lidská ruka. Ukázalo se, že se pod návěsem skrývali dva migranti.

Přerovší strážníci se nestačili divit, když kolem nich projížděl kamion, z něhož čouhala lidská ruka. Ihned si domysleli, že se uvnitř nákladního vozu někdo skrývá, a proto se pustili do pronásledování.

„Hlídka se zařadila za nákladní vůz a jela za ním do míst, kde by ho mohla bezpečně zastavit. Po chvíli se rozblikal maják, ozvala siréna a rozsvítil červený nápis stop,“ popsali strážníci na facebooku. Poté, co řidič kamionunu zastavil, ze zadní části auta vyběhl člověk, který se snažil policii utéct.

Jana Paurová beze stopy zmizela: Co jí prováděl manžel? A proč začal Tempus znovu pátrat?

Bohužel pro něj ho však hlídka ihned dostihla a skončil v poutech, to však nebylo vše. Při prohledávání auta nalezli strážníci ještě další osobu, která se v kamionu ukrývala. „Ten se o útěk ani nepokusil. Víc jich tam už nebylo,“ informovali v příspěvku na síti policisté s tím, že celou věc předali do rukou přivolané státní hlídky.

Šílená smrt manželů: Zabily je nakládané okurky! Děti chodily tři dny kolem mrtvol

 Také přečtěte

Test Subaru Impreza e-Boxer: Elektrifikace to podstatné nemění

Japonské automobilky si často dělají věci po svém, zejména z pohledu Evropana. I díky tomu, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *