Web zprávy

Princ Harry opouští Meghan? Jede na kobereček k Alžbětě!

Z britského královského paláce unikly zprávy o tom, že služebnictvo dostalo od panovnice za úkol připravit Fromore Cottage, aby se tam princ Harry mohl v dohledné době dočasně vrátit. Právě toto si sídlo s manželkou Meghan ponechali, ačkoliv opustili Británii a přesídlili do Kanady a posléze do USA, kde v současnosti obývají dům v kalifornském Montecitu. 

Strýc Kate Middletonové se obul do Sussexů. Držte huby, vzkázal jim

Díky tomuto Alžbětině nařízení se tedy začalo proslýchat, že se vše chystá právě na Harryho příjezd zpět do Británie. „Služebnictvo ve Windsoru dostalo pokyn, aby se připravili na možnost, že se Harry vrátí,“ uvedl pro The Sun zdroj blízký královské rodině. Zatím není jasné nic bližšího, tedy přesný datum příjezdu mladšího ze synů prince Charlese (71) a zesnulé princezny Diany (†36), dokonce ani to, jak dlouho se vlastně Harry hodlá v rodné vlasti zdržet.

Jedna věc už je ale jasná teď – vévoda ze Sussexu bude muset zřejmě putovat do čtrnáctidenní karantény, aby nikoho z rodiny nenakazil, kdyby náhodou z Ameriky přivezl s sebou i hrozbu covidu. Navíc ho čeká setkání s babičkou královnou, jelikož toho zřejmě musí dost vyřešit – nejlépe z očí do očí. „Je tu hodně problémů, o nichž musí mluvit – nejen jeho politické projevy, ale hlavně jeho situace s vízem v USA,“ prozradil pro The Sun zdroj. 

VIDEO: Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět

Jindřich Forejt o Harrym a Meghan: Není pro ně cesty zpět Petr Macek, Aleš Brunclík

Pravděpodobně tak Harryho čeká nepříjemná promluva s Alžbětou, která mu asi moc nepoděkuje za to, že se v cizině vyjadřuje k politice a přesvědčuje lidi, aby chodili k volbám, ačkoliv by královská rodina měla správně zůstat stranou všem politickým záležitostem. Harry naopak asi dostane pořádně vynadáno!

Meghan Markle ukázala interiér domu

Zarážející ovšem je, že o Meghan zatím nikde nepadla ani zmíńka. „Služebnictvu bylo řečeno, že příjezd by mohl být během pár týdnů, ovšem Megahnino jméno nebylo zmíněno,“ dodal zdroj z okolí rodiny. Zřejmě to tedy znamená, že americká herečka zůstane doma v Americe se synkem Archiem (1) a do Británie se zbytečně nepožene. Je klidně možné, že je na ní královna také dost naštvaná a buď jí doporučila, aby nejezdila, nebo jen zkrátka vnukově choti nemůže přijít na jméno a raději ji tak vynechala.

VIDEO: Takhle si dříve Meghan s královnou rozuměly! Kde ty loňské sněhy jsou?


Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci Reuters

Pravda o 20 vystřižených scénách z dokumentu o Gottovi! Proč musel pryč i vtip?

Libor Bouček

Další záběry z filmu KarelTaké přečtěte

Slavíme den objímání! Psycholožka řekla, proč je životně důležité

Už jste dnes někoho objali? Že ne? Tak to rychle napravte! Dnes je totiž Mezinárodní …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *