Web zprávy

Případ Elon Jase Ellis-Joynes: Malé mimiko zabil rodinný pes!

Rodinný mazlíček, čau-čau Teddy, napadl teprve dvanáctidenního chlapce Elona Jase Ellise-Joynese a způsobil jeho smrt. Novorozenec zůstal se psem plemene čau-čau sám v pokoji. Kde v tu chvíli byli rodiče?

Tragédie se stala v anglickém Doncasteru. Abigail Ellisová si právě musela odskočit na toaletu. V nestřežené chvilce rodinný pes patrně unikl ze svého kotce na zahradě a zaútočil. Pak vše objevila šokovaná máma.

Žena zavolala záchrannou službu s tím, že její novorozený syn leží v kaluži krve. „Uvedla, že její syn Elon dýchá, ale velice špatně. Krvácel z nohy a břicha. Myslela si, že jeden z jejich psů ho pokousal,“ sdělil podle informací britského deníku Daily Mail během soudního slyšení koroner David Copley. 

Miminko (†12 dní) rozsápal rodinný pes: Sousedi popsali, co hrůze předcházelo!

Když na místo dorazila záchranka, byl dvanáctidenní chlapec stále naživu. Převezli ho do nemocnice, ale tam bohužel později zemřel. 

V době, kdy k útoku došlo, se Stephen Joynes, partner Abigail, nenacházel v domě. „Byl venku s dalším dítětem a přiběhl dovnitř,“ uvedl dále koroner. Strážci zákona oba dva rodiče zadrželi, nicméně byli propuštění na kauci. Vyšetřování případu je nadále vedeno jako zabití z nedbalosti.

Chlapec (2) bojuje o život: Dva vlčáci mu roztrhali genitálie a anální otvor!Také přečtěte

Na Radotínském mostě skončilo auto na střeše. Je pozastavený provoz na pražském okruhu k letišti

K převrácenému vozu na Radotínském mostě dorazily dvě jednotky pražských hasičů a automobil převrátily zpátky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště