Web zprávy

Prostitutky z období 2. světové války: Ve městě hříchu uspokojovaly vojáky i mafiány

venu
10. října 2020 • 13:30

foto: archivesdemontreal.com

Prohibice a 2. světová válka. To bylo období, kdy měly prostitutky, bordelmamá, pasáci a další gauneři pré. Kanadské město Montreal se v té době proměnilo na „město hříchu“. Jezdili sem vojáci, mafiáni i mnoho dalších lidí, kteří v těžké době potřebovali utěšit a zapomenout. Nicméně museli svoji laťku posunout o hodně níž a navíc byla návštěva místních nevěstinců dost velký risk. Pohlavní choroby totiž na zákazníky skákaly snad už od dveří.  

Ve Spojených státech zuřila až do roku 1933 prohibice, vedle zákazu alkoholu padala omezení i na sexuální průmysl. Tím spíše však vzkvétaly nevěstince a různá pochybná alkoholová doupata v Kanadě, kam mířila řada „sexuálních turistů“. V Montrealu bylo velké množství nevěstinců, heren či klubů, kde se zdržovaly nejrůznější existence, a které fungovaly velmi často na černo. Některé ale byly vyloženě vyhlášené a ochrannou ruku nad nimi držela místní policie a zkorumpovaní policisté.

Sexuální architektura: Hodinový hotel, kde si můžete užít v kulisách nacistického Německa

ref
25. května 2016 • 12:15

Organizovaný zločin a nekontrolované šíření pohlavních chorob však vedení města už dál nedokázalo ignorovat. Při velkých zátazích, kdy ve vězení skončilo i mnoho policistů, kteří pekli s gaunery, bylo zatčeno mnoho prostitutek, prostitutů a bordelmamá, na jejichž fotky se můžete podívat v naší galerii. Schválně, jestli byste před nimi radši neutekli.

Válka ve Vietnamu z jiné stránky: Tyhle dívky obšťastňovaly americké vojáky

Clara Zangová
20. září 2018 • 16:26

 Také přečtěte

Přísná karanténa před startem Australian Open by mohla být zmírněna

ilustrační snímek | foto: Reuters Podle současných nařízení je v přísné čtrnáctidenní karanténě přes 70 hráčů …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *