Web zprávy

Rakousko: Matka prý držela syna 5 měsíců zavřeného ve sklepě

Rakouská policie vyšetřuje případ 45letého muže, který tvrdí, že jej vlastní matka držela od dubna zavřeného ve sklepě rodinného domu. Informovala o tom ve čtvrtek agentura APA.

Policie uvedla, že muže ve sklepě domu ve vídeňské čtvrti Penzing našli hasiči, které ve středu přivolala sama 77letá matka kvůli „sanitární závadě“. Ženu nyní policisté vyslýchají. Její syn je ve velmi špatném zdravotním stavu, a policisté jej proto zatím nemohli vyslechnout. Žádné další podrobnosti k případu tak neznají.

Mrtvý novorozenec na sídlišti hrůzy: Máma Alžběta (18) ho vyhodila z okna, tvrdí otec chlapce!

Agentura AP v této souvislosti připomněla případ, kdy policisté v roce 2008 v domě Josefa Fritzla v rakouském Amstettenu objevili jeho dceru. Fritzl ji držel ve sklepě 24 let a zplodil s ní sedm dětí. V roce 2009 Fritzla odsoudili k doživotnímu pobytu v zařízení pro duševně narušené pachatele.

Ve sklepě domu Wolfganga Priklopila v dolnorakouském Strasshofu byla vězněna také Natascha Kampuschová. Dívka unesená v březnu 1998 se nakonec na svobodu dostala po osmi letech. Priklopil zřejmě spáchal sebevraždu.

Panika z covidu mezi zdravotníky? Trpící Alenu v Kadani poslali do kouta, se zánětem ledvin jí prý nepomohliTaké přečtěte

Průzkumník Perseverance urazil na Marsu první metry

Během čtvrtečního manévru, který měl prověřit správné fungování systému, se vozítko vybavené šesti kolečky posunulo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště