Web zprávy

Řidič auta usnul a vjel před dodávku se štěrkem, skončila v brance u domu


Nehoda se stala v pondělí kolem půl sedmé ráno v Broumovské ulici v Malém Poříčí, kudy prochází hlavní tah směrem na Broumov.

„Řidič vozu Fiat Panda při výjezdu z Náchoda na Broumov za jízdy pravděpodobně usnul a přejel do protisměrné části vozovky. Řidič auta Peugeot Boxer s přívěsem, který jel opačným směrem, se snažil střetu zabránit tím, že najel k pravému okraji vozovky a prudce brzdil. Přesto u něj došlo ke střetu, a to levou přední částí,“ popsal mluvčí hradecké policie Jaroslav Matoušek.

Fiat po nárazu skončil v pravém travnatém příkopu. Dodávka, která vezla vlek se štěrkem, po střetu přejela chodník a prorazila plot rodinného domku.

Řidič v osobním autě je zraněný těžce. Náchodským profesionálním hasičům se ho povedlo rychle vyprostit a předali jej zdravotnickým záchranářům. Ti se postarali i o lehce zraněného šoféra dodávky.

Policie odhadla škodu na autech na 200 tisíc korun a na domku a oplocení na 35 tisíc. Dechová zkouška prokázala u řidičů, že nepili alkohol. Nehodou se dál zabývají náchodští policisté.

Hasiči museli zlikvidovat uniklé provozní kapaliny a uklízeli vozovku po nehodě.

Také přečtěte

V Ostravě začali očkovat seniory o den později kvůli problémům systému

V čem byl problém, neřekla, odkázala na správce systému. „Dnes funguje všechno bez problémů, očkujeme,“ ujistila …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *