Web zprávy

Rozkládací nábytek si získává větší pozornost než kdy jindy

Potřeba lidí jíst, spát i pracovat a studovat ve stejném prostoru se v poslední době zvyšuje. Požadavky na funkčnost interiéru tak rostou. Trendem se stává multifunkční prostor s transformujícím se nábytkem. Nechte se proto inspirovat nápaditými kousky, které splňují hned několik funkcí najednou.

Za pozornost stojí třeba stůl Fusion Max přeměnitelný na postel, který je chytrým řešením pro vylepšení obytného prostoru. Díky inovativnímu patentovanému mechanismu lze stůl snadno přeměnit na postel během několika sekund.

Bezpečný a snadný mechanismus umožňuje jedné osobě hladce otevřít nebo zavřít postel. Výhodou je, že ložní prádlo se snadno skryje uvnitř stolu, takže není potřeba žádný další úložný prostor.

Jídelní i pracovní stůl mohou být totéž

Zaujme i stůl Markus, který má konstrukci, která se zvedá, dělí nábytek a rychle ho přeměňuje na pohodlný pracovní stůl i jídelní stůl s lavicí. Poslouží tak jako ideální kousek pro domácí kancelář nebo jídelnu.

Když otevřete stůl, odhalí se také užitečný úložný prostor.

Multifunkční konferenční stolek nese název Ozzio Markus.

Foto: Go Modern Furniture

V obývacím pokoji zase oceníte konferenční stolek Eichholtz Modus se stoličkami, které přesně pasují pod desku stolku. Stoličky se dají využít jak na sezení, tak jako dodatečný odkládací prostor.

Stolek Eichholtz Modus nabídne skryté posezení na pufech.

Foto: Sweetpea a Willow

Ti, kdo potřebují mít v malém prostoru pohovku i postel, mohou sáhnout po rozkládací modulové pohovce Vallentuna. Díky nápaditému systému si snadno poskládáte třeba i větší spací plochu nebo pohovku, která velikostně přesně sedne vašemu prostoru.

Pohovku Vallentuna můžete během chvilky proměnit v celkem pohodlnou postel.

Foto: Ikea

Myslet na velikost nábytku v prostoru se vždy vyplatí. Vzdušné a prostorné interiéry umožňující pohodlný pohyb jsou dlouhodobě hodně oblíbené. Volit rozkládací kousky, které nezabírají příliš místa, je proto vhodné i právě v prostorově velkorysých interiérech.

Stůl Flip Table poslouží jako konzolový stolek i jako prostorný jídelní stůl.

Foto: Einrichten design

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu [email protected], připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

Také přečtěte

Povinné roušky v práci: Zajistit je má zaměstnavatel. Kde jsou nutné respirátory?

Nošení chirurgických roušek nebo respirátorů bude od 1. března povinné i na pracovištích. Spolu s …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště