Web zprávy

Saša Rašilov popáté otcem?! Herec promluvil o dalším dítěti

„Krásně se vyspíme, já teda i díky tomu, že mě žena nechá,“ prozradil v rozhovoru pro Showtime hrdý tatínek malé Emilky (narodila se 15. září)Saša Rašilov s tím, že partnerka ho šetří, ale on samozřejmě rád přiloží ruku k dílu. Ovšem také se netajil tím, že první dva týdny se trochu bál. 

Herec Saša RAšilov má čtvrtou dceru.

„Jsem jako chlap cítil takovej ostych, jak je to ještě malinký a je vidět, že je to ještě mimozemšťan, tak jsem byl i trochu opatrnej,“ popisoval své zážitky představitel Michala Tomáška ze seriálu Sestřičky Modrý kód. „Už se na nás Emilka začala koukat, otáčet se za hlasem. Je to bezvadný,“ raduje se z miminka.

S manželkou Lídoumají doma ještě starší dcerku Marušku (3) a kromě toho má herec ještě dvě dospělé dcery Antonii a Josefínu z manželství s Vandou Hybnerovou (52). Zdá se, že mu „jdou“ jenom holky, ovšem není všem dnům konec!

VIDEO: Saša Rašilov s manželkou: Na estetické klinice jsou jako doma!


Saša Rašilov s manželkou: Na estetické klinice jsou jako doma! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Saša se totiž netají tím, že by se nebál zplodit páté dítě! „Nikdy jsem k tomu extrémní odvahu nepotřeboval, ono to vždycky nějak přišlo, což se zase může stát, si myslím,“ prozradil, ačkoliv tvrdí, že pohlaví jakéhokoliv potomka pro něj není rozhodující. „Když to bude kluk, bude to skvělý, když holka, tak to bude taky skvělý,“ říká a dodává, že nejdůležitější je vždy zdraví dítěte. 

Saša Rašilov s manželkou Lídou a dcerou Maruškou.

Jeho žena, která po dobu rozhovoru seděla vedle něj, se jeho poznámce o odvaze pobaveně smála. Když dostala prostor se vyjádřit i ona, také se nechala slyšet ve smyslu, že další dítě ještě není vyloučené. „Nebráním se,“ řekla jen pro Showtime a její muž se toho hned chytil a požadoval záznam jako důkaz, že se Ludmila skutečně v budoucnu nebude bránit.

VIDEO: Nový český film Můj příběh: Saša Rašilov v roli démonického muže


Nový český film Můj příběh: Saša Rašilov v roli démonického muže Falcon

Agáta se zbavila tmavé barvy

Monika Absolonová a její blízcí se pustili do rekonstrukce chalupy.

Premiéra Ivy Kubelkové v pořadu ShowtimeTaké přečtěte

Blatný oznámil změnu v očkování: SMS s PIN 2 přijde, až když bude připravený očkovací termín | iROZHLAS

Jsme těsně pod hranou, pracovali i pozitivní lékaři, vláda chybuje, říká šéf nemocnice z Frýdku-Místku „Jsme těsně …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *