Web zprávy

Sedmnáctiletá Američanka má nejdelší nohy na světě

Dívka měří 208 centimetrů, přitom dolní končetiny zabírají z jejího těla 60 procent. Její levá noha má 135 centimetrů, zatímco pravá 134. Život s takovou výškou ale podle Currinové není vůbec jednoduchý.

„Pořád se bouchám o něco do hlavy. Sednout si do auta je opravdu komplikované. Kalhoty a legíny musím mít šité na míru,“ posteskla si rekordmanka.

Její rodina je vcelku vysoká, nikdo ze sourozenců ale nevyrostl tak jako ona. Maci nejen že přerostla matku, která měří 170 centimetrů, ale i otce s jeho výškou 198 centimetrů.

Získáním titulu chce inspirovat všechny vysoké ženy, aby se za to nestyděly. Sama s tím má totiž zkušenosti. „Byla jsem šikanovaná, protože jsem byla vyšší než všichni ostatní. Myslím, že nevěděli, jak to zpracovat. Asi ve druhém ročníku jsem se ale přestala starat o to, co si o mě lidé myslí.“

V současné době má Currinová populární kanál na sociální síti. V budoucnu by ráda studovala vysokou školu ve Velké Británii a zároveň by se chtěla stát nejvyšší profesionální modelkou na světě.

Také přečtěte

Koronavirus ONLINE: Pozdější očkování pro mladé Čechy. Číslo R roste a PES na 69 bodech

Skóre PES v Česku zůstává na 69 bodů, počet nově nakažených za sobotu činí 4222, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *