Web zprávy

Semily: Policie pátrá po Aleně Polákové, je v ohrožení živvota

Policisté pátrají po dvaatřicetileté Aleně Polákové, která žije v Olešnici na Semilsku. Její opuštěné auto našli v úterý, žena byla naposledy viděna o den dříve dopoledne v Turnově. Alena trpí depresemi, policie má obavy o její život.

Důvody o život ženy jsou namístě. Podle policejní mluvčí Ivany Balákové se už v minulosti pokusila o sebevraždu, navíc na tom není v současné době psychicky nejlépe. 

Auto našli nad ránem na střeše: Uvnitř zemřel mladý řidič

Zmizení Aleny Polákové telefonicky oznámil 6. října vpodvečer její otec, který žije ve středních Čechách a dcery se nemohl od neděle dovolat. „Následnou prověrkou v místě jejího současného bydliště v Olešnici jsme zjistili, že tu byla naposledy viděna v neděli 4. října odpoledne. Pohřešovanou ještě zaznamenala bezpečnostní kamera v Turnově na náměstí v pondělí 5. října kolem půl desáté dopoledne,“ uvedla Baláková. Žena v té době užívala vůz Škoda Felicia červené barvy, který policisté našli v úterý kolem 18:00 zaparkované na lesním parkovišti poblíž obce Žďársko-Skokovy, asi dva kilometry od jejího bydliště.

Hledaná žena je vysoká přibližně 165 centimetrů, je štíhlé postavy. Má modrošedé oči a dlouhé, černé vlasy, které nosí obvykle vyčesané do culíku nebo do drdolu. V pondělí měla na sobě světle šedou mikinu s kapucí a černé kalhoty. Na nohou měla bílé sportovní boty a s sebou černý batůžek. Lidé se s informacemi o pohřešované mohou ozvat na tísňovou linku 158 nebo je předat v kterékoliv služebně policie.

Manželé adoptovali 7 dětí, které přišly o rodiče při havárii, i když vychovali už pět vlastních!Také přečtěte

Německo možná vůči ČR přitvrdí: Za hranice už jen s testem, výjimky jen pro pendlery

Německo by ve čtvrtek mohlo označit Českou republiku jako epidemicky vysoce rizikovou oblast, dosud Česko …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *