Web zprávy

Simone Partner: Vlogerka doma chová prasátko

Tohle je zakrslé prase Milo. I tak váží úctyhodných 80 kg! Simone se o něj stará společně se svým přítelem Joeem a nejradši se s ním mazlí na pohovce. Osmadvacetiletá beauty vlogerka si parťáka pořídila před třemi a půl lety za necelých 15 tisíc korun.

Pár si adoptoval prasátko z útulku: Po pár týdnech ho zabili a snědli!

Kdysi malé, roztomilé prasátko sice vyrostlo, ale Simone tvrdí, že je dokonalým mazlíčkem. Varuje však lidi, kteří nad koupí prasete uvažují, že nic jako „mikro prasátko“ neexistuje. „Milo je ve skutečnosti jedno z těchto miniaturních prasat, i když si to při pohledu na něj zřejmě neřeknete. Mikro prasata prostě nejsou a je naivní si kupovat prase v domnění, že zůstane maličké, a pak si stěžovat!“ nabádá své fanoušky.

Malý růžový slon? Ne, tohle je mutant: Poznáte zvířátko?

Milo je velmi čistotný a vycvičený na život v domě, i když má svůj příbytek na zahradě, kde v noci spí. Simone tvrdí, že jí prase pomohlo zůstat během pandemie v klidu. „Nerada to připouštím, ale jakmile začnu pociťovat stres, lehnu si k němu a prostě se s ním pořádně pomazlím!“ popisuje a dodává, že nejraději mu dává pusinky na rypák.

Sex a domácí mazlíčci: Lidé se svěřili, jak jim z radovánek udělali peklo

A v jakém ohledu ovlivnilo prase život youtuberky ze všeho nejvíce? Pár zcela odstranil ze svého jídelníčku vepřové! Mila berou jako své dítě a proto si od jeho pořízení dokážou nějakou tu slaninu odpustit.



Také přečtěte

Ze zpěváka řezbářem nebo tiskařem. Umělci mění kvůli covidu povolání

Zpěvák Radek Banga musel v důsledku vládních opatřeních zrušit veškeré své aktivity. Kromě koncertů i …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *