Web zprávy

Skandál pizzerie: Řidič se drbal v rozkroku zmrzlinou pro klienta

Mobilní aplikace Ring slouží k tomu, aby monitorovala dění před domem a záběry pak posílá rovnou majiteli do mobilu. Zařídil si ji i jistý Jonathan Terry (31), který pracuje jako svatební fotograf. Dlouho se nic nedělo, nikdo ho nevykradl, ani kočka mu neoznačkovala práh… Až si jednou objednal zmrzlinu.

Pozval si kamarády, všechno měli, jídlo, pití i rozkoukaný film. Ale Jonathanova společnost i on sám ještě dostali chuť na něco sladkého. Obrátil se na proto na vyhlášenou pizzerii a objednal si u nich dovoz jednoho kelímku mražené pochoutky s příchutí narozeninového dortu.

Gynekolog Jan oplodnil nejméně 17 pacientek: Byl zároveň lékařem i dárcem spermatu

Předávka proběhla a parta se pustila do zmrzky. V tom se Jonathanovi rozdrnčel mobil, volala mu přítelkyně. „Doufám, že ještě nejíte tu zmrzlinu, co vám teď poslali… Aha, jíte. Tak se podívej na záběry z kamery před domem,“ popsal muž pro deník Mirror, kvůli čemu že mu partnerka brnkla.

Na záběrech všechno viděli. Video zachycovalo poslíčka, jak si těsně před tím, než Jonathan otevřel, kelímek se zmrzlinou přikládá k přirození a párkrát si s ní po něm přejede. „Vypadalo to velmi nezdvořile a hodně odporně. Spolubydlící, když to viděl, řekl, že se cítí znásilněný. Fakt nevypadal vůbec šťastně,“ vylíčil, co dělo potom.  

Mladík přežil rande se sériovým vrahem: Smrti unikl jen tak tak! Po letech o setkání promluvil

Na jejich stížnost přišla od společnosti velká omluva a nabídka voucherů na další konzumaci. Vzhledem ke zkušenosti s jejich řidičem ale Jonathan tuto možnost nevyužil. „Už si od nich nikdy nic nevezmu, přestal jsem jim důvěřovat,“ vysvětlil.

Od 27. září, kdy se trapná záležitost stala, si muž u této firmy už nic neobjednal. Pizerrie si ale chce očistit jméno, proto po zveřejnění záběrů oznámila, že věc pečlivě prošetří a následně vyvodí patřičné důsledky. 

Vzpěračku Annu nechtěli pustit do letadla, dokud neprokáže, že je žena: Prozradila, proč už nemá prsaTaké přečtěte

O třídu lepší výkon. Basket Brno vyzrál na Ostravu i podruhé

„V první řadě jsme rádi za vítězství a že jsme po delší době hráli v domácí hale. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *