Slovensko: Opilí policisté prý dováděli na služebně


Šokující video z policejní služebny: Strážci zákona si prý udělali party a hráli hry!

To snad ne!? Policisté z Pohotovostní motorizované jednotky (PMJ) na Slovensku si měli uspořádat večírek. Televize Markíza zveřejnila video, které bylo údajně natočené na služebně a strážci zákona v něm zřejmě v podnapilém stavu hrají hru „bomba.“

Slovensko šokovalo video, v němž podle informací televize Markíza figurují policisté z útvaru Pohotovostní motorizované jednotky (PMJ). Ve videu je vidět vánoční stromek, tudíž zřejmě bylo natočeno v období Vánoc.

Těhotná žena stála u svodidel a volala o pomoc: Tělo jejího přítele (†26) našli o kus dál v křoví

Strážci zákona hrají hru “bomba.“ Jeden z policistů hodí do pokoje, kde jsou jeho kolegové, elektrospotřebič, který má představovat bombu. Následně si zakrývá uši a utíká pryč. Nechybí smích. Pak se vrací do místnosti a ptá se: „Vybouchlo to?“

Opilý motorkář jel pod parou s dítětem: Havaroval s ním na rovném úseku

Podle informací slovenského webu Aktuality.sk měli hrát v pracovním čase policisté hokejový zápas na PlayStationu. Na videích mají být vysoce postavení strážci zákona. Případ už řeší Policejní krajské ředitelství. Případem ředitelství pověřilo odbor kontroly.

„V předchozích anonymech jsme upozorňovali i na to, jak bývalí a nynější velitelé čet permanentně hráli během služby na PlayStationu, a to přímo před svými podřízenými, dennodenně si hráli v práci během služby jako malé děti. Častokrát se stalo, že podřízení policisté museli čekat až se velitel nebo zástupce uráčí dohrát rozehraný zápas fotbalu nebo hokeje,“ napsal v šokující zprávě podle výše zmíněného webu anonym.