Souhrn recenzí hry EA Sports FC 24


Již dnes vychází pro majitele deluxe edice nástupce hry FIFA s novým názvem EA Sports FC 24. Novinka dorazí na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a také na konzole Nintendo Switch.

Majitelé standardní edice hry se dočkají vydání 29. září.

Jaké známky si novinka odnáší od zahraničních recenzentů? Odpověď naleznete níže.

Souhrn recenzí hry EA Sports FC 24 IMG 6786

Areajugones

Nové vydání, které zachovává základy předchozích edic, neprovádí převratné změny, ale přidává některé slibné nové funkce. Pokud bude režim Ultimate Team dobře spravovaný po celý rok, mohl by poskytnout další rozmanitost, která v jiných sezónách patrně chyběla.

92 %

God is a Geek

Hra EA Sports FC 24 je vybavena technologiemi, které vylepšují hru nad rámec dosavadních vydání a činí ji ještě atraktivnější.

90 %

GamesRadar+

Nejhranější FIFA – ups! – za poslední roky. Pro sérii EA Sports FC je to povzbudivý začátek, inovace v Ultimate Teamu skutečně vynikají a PlayStyles přidávají do zápasů nové chytré prvky.

90 %

PSX Brasil

EA Sports FC 24 je krásnou novou verzí klasiky, která se vyvíjela po desetiletí a etablovala se jako hlavní fotbalová hra na trhu. S ještě lepší hratelností, intuitivnějšími nabídkami a režimy, které vám umožní co nejrychleji se dostat na hřiště, je novinka dokonalým důkazem toho, že na změně názvu nezáleží, protože kvalita zůstává stejná.

85 %

Meristation

EA SPORTS FC 24 představuje v mnoha ohledech novou etapu, ale ve zbytku se jen jedná o nový díl něčeho, co všichni dobře známe.

82 %

Game Pro

Z EA Sports FC 24 přímo srší předchozí díly FIFA od EA.. Tato série zkrátka zoufale potřebuje inovace na hřišti i mimo něj.

78 % 

Gamer DE

Je to solidní fotbalová hra, ale všechny mikrotransakce zanechávají nepříjemný dojem. Pokud si však chcete prostě jen zahrát digitální fotbal, pravděpodobně pro to momentálně není lepší volba než EA Sports FC 24.

70 %

Gfinity

Přestože budoucnost série FC od EA Sports je stále vzrušující, letošní hra je nová jen v názvu. Sloučení hráčů a hráček v Ultimate Teamu je fantastickým doplňkem, ale díky různým navrátivším se problémům novinka zanechává velký prostor pro zlepšení.

60 %

Gamereactor UK

Zdá se, že EA vynaložila více prostředků na marketing nového jména než na vylepšení hry samotné, a proto je velmi těžké doporučit EA Sports FC 24 všem kromě nejoddanějších fanoušků.

40 %