Web zprávy

Společnost Gomanold spolu s J and T Bankou připravují pomoc nezajištěným věřitelům skupiny Arca

S ohledem na aktuální vývoj kolem skupiny Arca Investments a publikované informace v českých a slovenských médiích připravují společnost Gomanold a J&T Banka nabídku pomoci nezajištěným věřitelům, mezi kterými je i mnoho soukromých investorů.

Cílem není záchrana skupiny Arca jako takové, ale pomoc nezajištěným věřitelům získat v co nejkratší možné době alespoň část investovaných prostředků zpět a maximalizovat dlouhodobý výtěžek ze zpeněžení aktiv skupiny Arca.

V této vážné situaci je prioritou především ochrana zájmu věřitelů. Distancujeme se od sporů mezi zakladateli skupiny Arca a jejím současným vedením, které z dosavadních jednání i mediálních vystoupení vnímáme. Očekáváme od všech zúčastněných konstruktivní přístup, který věřitelům dopomůže s monetizací jejich pohledávek. Při řešení situace jsme připraveni spolupracovat i s dalšími subjekty, které stejně jako my, mají za cíl rychlý a koordinovaný postup věřitelů.

Arca Capital má problémy i v Česku. Personální agentury Manuvia žádají ochranu před věřiteli

Bude-li chystaná nabídka pomoci přijata dostatečným kvórem věřitelů, zajistíme finanční stabilizaci těch společností ze skupiny Arca, které mají s ohledem na problémy jejich mateřské firmy ztížený přístup k financování.

Podrobnosti k připravované pomoci budou představeny v nejbližších dnech.

Skupina Arca nevyplatí všechny závazky, věřitelé by mohli získat zpět asi polovinu svých penězTaké přečtěte

Mladík jel Prahou rychlostí 250km/h, jiní zase v Praze driftují

„Za pět minut u tesca.“ Spousta z nás si jistě pamatuje na slova dvou dívek, které …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště