Web zprávy

Státní rozpočet zraje jako ementál aneb Jeden obyčejný den, kdy česká vláda předvedla neobyčejné věci

-bam-
10. září 2020 • 11:30

Co mají společného sýr, 5 bilionů a cena Lájosze Bácze pro nejlepšího pravicového sponzora posledních let? Ano, všechno to najdete v dnešních Událostech Luďka Staňka ve videu v článku.

Sýr je podle všeho nejlepším lékem na všechno, od rozpočtového deficitu po covidovou pandemii. Pokud tomu nevěříte máme pro vás jedinou radu – koukněte se na další díl našeho nekonečného průletu nekonečnými bizarnostmi české politiky. Protože upřímně řečeno, objev, který jsme učinili stran sýra, považujeme za přelomový.

Celý díl Událostí Luďka Staňka:

Ano, česká politika s ním má společného mnohem víc, než by se mohlo zdát. A pak je tu samozřejmě ještě taková drobnost s drobným sponzorským příspěvkem hnutí Trikolora. A důkaz, že čeští exekutoři jsou skutečně velmi, velmi neefektivní. Že se vám to nezdá? MY vás vyvedeme z omylu.

Zprávy, jaké jste ještě neviděli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova. Ze světa. Ze sportu. A taky z počasí. Možná bude i blbec na konec.

Chyběla vám pravidelná dávka Klause? Máme opravdu prvotřídní matroš!

red
7. září 2020 • 10:16

Andrej Babiš a jeho nový pes Gigi. Jedno oko nezůstane suché, zatímco naše země spěje…

-bam-
1. září 2020 • 08:48Také přečtěte

Nehoda u Blanska: Auto srazilo cyklistu, zemřel

Podle policejního mluvčího Petra Valy se nehoda stála ve chvíli, kdy auto předjíždělo jiné. „Střetlo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště