Web zprávy

Stefan Mandel 14x vyhrál v loterii! Jak se mu to podařilo?

Ekonom totiž přelstil systém a vítězství si předem spočítal pomocí matematického algorismu! První dvě výhry si připsal na konto ještě v rodném Rumunsku, kde se v 60. letech minulého století snažil vydělat dost peněz na to, aby svou manželku a dvě děti dostal z tehdejší komunistické země.

Bylo mu jasné, že s platem kolem necelých dvou tisíc korun měsíčně se mu to rozhodně nepovede… A protože jeho propočty zafungovaly skvěle, další výhry si už vyzvedával v Austrálii, kde se i s rodinou záhy usadil.

Lenka vyhrála 3,1 miliardy: Chování jejího manžela všechny šokovalo

Nejvíce peněz se mu ovšem podařilo vyhrát až v americké Virginia Lottery, kde v roce 1992 »trhl« jackpot ve výši 586 milionů korun! Takovým úspěchem na sebe ale logicky strhl pozornost loterijní komise, která okamžitě zalarmovala FBI a CIA.

Jenže i když vyšetřování trvalo čtyři roky, agenti Mandelovi nedokázali přišít nic, co by bylo protizákonné. Momentálně žije Rumun na tropickém ostrově Vanuatu nedaleko Austrálie, kde si vydělané miliony užívá.

Schillerová s rouškou slavila i čelila kritice vlády. Z konce Účtenkovky se opozice raduje

Jak se mu to povedlo?

Mandel si spočítal celkový počet možných výherních kombinací (u loterie, která od účastníků požaduje výběr šesti čísel od 1 do 40, jich existuje přesně 3 838 380).

Našel takové jackpoty, které jsou třikrát vyšší, než celkový počet výherních kombinací – tedy takové, kde se hrálo alespoň o 11 500 000 milionů dolarů (3x 3 838 380).

Sehnal dost peněz na zaplacení každé takové kombinace. Jeden lístek tehdy stál jeden dolar, takže když si Mandel s investory koupili na každou kombinaci jeden (3 838 380 lístků = 3 838 380 dolarů), získali následně dvojnásobek peněz, které utratili (výhra 11 500 000 – utracených 3 838 380 = celkový zisk ve výši 7 661 620).

Výherce loterie euromiliony zemřel krátce po rozvodu: Neštěstí pronásleduje i další!Také přečtěte

Obětí sprejera se stal odstavený vlak ve Starém Městě. To musíte vidět

Osudnou se stala vlaku na odstavné koleji nádraží ve Starém Městě noc na neděli 17. ledna. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *