Web zprávy

Střelba Libeň: Někdo trefil muže do obličeje

Vše začalo informací z nemocnice, podle informací Blesku z nedaleké Bulovky. Policie se o zraněném muži dozvěděla prostřednictvím telefonátu na linku 158. „Dnes ve večerních hodinách jsme přijali oznámení z jedné z pražských nemocnic o hospitalizaci muže se střelným poraněním v oblasti obličeje,“ uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová ve středu večer.  

Takto vypadá muž, který na dětském hřišti v Kyjích navazoval kontakt s holčičkou.

Policisté a kriminalisté se případem začali zabývat a získávali cenné informace. Na základě těch pak provedli v ulici Františka Kadlece zásah. Na tom se podílela i zásahová jednotka pražské policie. 

Násilně proto vstoupili do bytu v rohovém domě. Obyvatelé se domnívali, že na místě došlo i ke střelbě – policisté totiž použili výbušky na zmatení případného pachatele. Ke střelbě ze služební zbraně nedošlo. 


Policejní mluvčí Eva Kropáčová o incidentu. Blesk: Václav Burian

V bytě ale nebyl nikdo nalezen, pachatel, který mohl způsobit střelná zranění, se tam nenacházel. Rozjelo se tak druhé kolečko pátrání. Policisté proto v současné chvíli pátrají po možném pachateli. 

Ke zranění hospitalizovaného muže došlo pravděpodobně před domem, ve kterém zasahovala zásahovka. Ulice byla uzavřena a na místě bylo více než 15 kriminalistů a policistů.  

Na skále v Divoké Šárce našli mrtvé tělo (2. října 2020).Také přečtěte

V Ostravě už hledají covid ve slinách

Druhým místem v republice, kde mohou zjišťovat koronavirus ze vzorku ze slin, je od pondělí Ostrava. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *